Ay Haftaya Oğlak Burcunda Giriş Yaptı

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Yeni haftanın kolaylık, bereket ve mutluluk getirmesi dileklerimizle…

Güneş, Satürn ve Merkür’ün açılarının zorlayacağı, baskı altında ve mücadele içinde hissedeceğimiz bir haftaya giriş yaptık. Bununla birlikte geri hareketini sonlandıran Jüpiter ve Merkür arasındaki olumlu açının belirginleşeceği Salı ve Çarşamba günleri haftanın zorlu etkilerini rahatlatabilecek görünümde. Seyahat, ticaret, eğitim, adalet, yayıncılık konularında şanslı ve rahat ilerleyebileceğimiz etkiler mevcut. Ancak; Merkür – Neptün karesinin de etkisine karşı uyanık olmak gerekebilir.

Özellikle Salı ve Çarşamba günleri olumlu etkileri daha fazla değerlendirebiliriz.

Ay; haftaya Oğlak burcunda giriş yaptı.
Resmi, işlerimize ve kariyer hayatına odaklı; disiplinli olmamız gereken bir gündeyiz. Sabah saatlerinde Ay’ın Plüton’la kavuşumu; baskı altında hissettirdi ve zorladı.

İşlerimiz, çalışma ortamı ve çeşitli alanlarımızda zorunlu ve kuvvetli dönüşümler yaşıyor olabiliriz. Birçoğumuzun belirgin şekilde hissettiği ve hissetmeye devam edeceği enerjiler altındayız. Belli konularda fazla direnmeden, işlerimize odaklanmak, süreçleri mantıklı, sağduyulu be baskıyı iki taraflı zorlamadan stratejik konumlarda yönetmek uygun olacaktır.

Zorlanma, güç gösterileri ve baskılanma karşısında sağlıklı olanı esneklik tanıyarak, olumlu yönetebilmektir.

Günü ikinci yarısında Ay – Uranüs karesinin etkilerini alırken; aniden değişen ruh halleri ve kontrol dışında durumlarla karşılaşabiliriz. Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu nedenle önceliklerimizi de gözeterek esnek davranmaya, stratejik bir süreç yönetmeye çalışalım.

Akşamın ilerleyen saatlerinde boşluğa geçiş yapan Ay; Salı gününe girişin ilk saatlerinde Koca’ya geçiyor. Bu süreçte belirsizlik yaşanacağı için akışta kalmak daha uygun…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.