Ay Boşluktayken Dikkatli Olun

fal-ad1

img_4636Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; güne Balık burcunda boşlukta hareketiyle başlıyor. Bu nedenle Perşembe günü Ay’ın boşlukta hareketine devam edeceği günün ilk bölümünde; yeni bir iş ya da girişimde bulunmak çok sağlıklı değildir. Ay boşluktayken, enerjiler kontrol edilemez ve belirsizlik hâkimdir. İşlerin gidişatıyla ilgili olarak önümüzü görmekte zorluk yaşayabiliriz. Bu nedenle, elimizdeki işlere odaklanarak ya da kalan işlerimizi bitirmeye çalışarak günün bu saatlerini değerlendirebiliriz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde; Ay – Merkür karesi etkili oluyor. Zihinsel anlamda ve iletişimde güçlük yaşayabiliriz. Dilimize ve sözlerimize hakim olmakta zorlanabiliriz. Ancak; sonradan üzülmemek adına; mümkün olduğu ölçüde düşünmeden konuşmamak img_4635çok faydalı olacaktır.

Ay; öğle saatleri itibariyle Koç burcuna geçiş yapıyor. Bu süreçten itibaren, daha enerjik, hareketli, kararlı hareket etmeye başlıyoruz.

Ay; Koç’tayken, girişken, sabırsız, ani hareket eden, coşkulu enerjilere sahip oluruz. İşlere birden atılıp, sonunu düşünmediğimiz için, tamamlamakta güçlük çekebiliriz. Ani ve atak enerjiler, dikkatsiz ve aceleci tavırlar da zaman zaman kazalara neden olabilir.

Öğleden sonra Ay – Venüs altmışlık açısı etkili oluyor. İkili ve sosyal ilişkiler ve mali konularda güzel etkiler altındayız. Sorunlu ilişkilerin düzeltilmesi adına da rahat ilerleyebileceğimiz bir gün geçireceğiz.

Sanatsal konular ve yaratıcı çalışmalar açısından da destek alabiliriz. Sevdiklerimiz, aile ve arkadaşlarımızla çeşitli aktiviteler ve eğlenceli organizasyonlar düzenleyebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.