Ay Balık Burcunda

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; balık burcunda yolculuğuna devam ediyor. Daha duygusal, içimize dönük, kararsız ve alıngan zamanlardayız. İkili ilişkilerde hassasiyete, kırılmalara ve yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdeyiz. İkili ve sosyal ilişkilerde özellikle yanlış anlaşılma süreçlerine karşı dikkatli olmakta fayda var. Kırgınlıklar ve üzüntüler yaşanmaması adına bu hassasiyeti ön plana koymak yerinde olacaktır.

Öğle saatlerinde etkili olan Ay – Venüs karesi ikili ve özel ilişkilere dikkati çekerken; mali konularda da beklentilerle ilgili zorlanmalara sebep oldu. Akşam saatlerinde etkisini hissedeceğimiz Ay – Neptün kavuşumu; manevi anlamda güçlü etkileri açığa çıkarıyor. İlahi olana yönelmek, yaratıcı çalışmalar, yardımseverlik, empati meditasyon, dua gibi konularda kuvvetli bir etki hissedeceğiz. Bir yandan da hayal kırıklığı, aşırı duygusallık, belirsizlik, kararsızlık gibi tavırlar sergileyebiliriz.

Merkür – Jüpiter sekstil açısı etkinleşmeye başlıyor. Yarın bu etkiyi daha kuvvetli hissedeceğiz. Özellikle iletişim, iş süreçleri, önemli görüşme, toplantı, ticaret, anlaşmalar açısından yoğun ve olumlu etkiler altında olacağız.

Bununla birlikte Aslan’daki Merkür; Terazide’ki Jüpiter’le iletişimde ego ve kibirli davranışlara, sözlere de vurgu yapabilir. Bu noktada ben – biz dengesini yerinde kullanmak, hatta ikili ilişkilerde kalp kazanmak adına da olumlu süreçlere dönüştürebiliriz.

Eğitim, halkla ilişkiler, tanıtım, sunum, duyurma çalışmaları açısından Cuma gününün özellikle ilk yarısı destek alıyor ve rahat ilerliyor olacağız. Bu süreci şimdiden değerlendirmek adına hazırlığımızı yapabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.