Ay Aslan Burcuna Geçecek

fal-ad1

16-aralikMerhaba Değerli Takipçilerimiz,

Ay; günün ilk dakikalarına geçişle birlikte Yengeç’te boşluğa giriyor. Bir gün öncesinde gerçekleşen çok zorlayan, baskılayan enerjileri sonrasında; akışta kalınması gereken zaman dilimlerindeyiz.

Gün içinde Ay’ın çok boşlukta olması nedeniyle şartlar, olaylar ve duygusal anlamda belirsiz ve inişli – çıkışlı bir süreç hakim olabilir. Dolunay etkisi halen devam ediyor ve zorlu bir Dolunay geçirdik. Merkür; Dolunay öncesinde yüksek bir derecede bulundu. İletişimle ilgili her konu çok etkili bir biçimde gündemde ön planda yer aldı. Bir iki gün özellikle 16-aralik-1Merkür etkisi normale dönüyor gibi gözükse de aslında; hafta sonu itibariyle Merkür’ün retro hareketine tam geçiş yapacağı 20 Aralık öncesi; gölge etkilerini yaşamaya başlayacağız.

Ay’ın boşlukta etkisi nedeniyle bugün biraz kararsız kalabilir, işlerimizi yönlendirmekte zorluk çekebiliriz. Çok acil bir durum olmadıkça; yeni girişimlerde bulunmamak uygun gözüküyor. Bugün; para piyasalarında da dalgalanmalar devam edebilir.

Ay’ın Uranüs’le kare açısı dün gece saatleri itibariyle devam ediyor. Ani, beklenmedik gelişmeler, özgür olma isteği ön plana çıkabilir. Ancak Uranüs etkisiyle başlanılan gelişmeler de çok fazla kalıcı olmaz.

Günün diğer bir açısı da Ay – Chiron 120’lik açısı… Şifa enerjisini yoğun olarak hissedeceğimiz, hem kendi hem de başkalarının yaralarına şifa bulabileceğimiz, meditatif anlamda da uygun zamanlardayız.

Bu açıların dışında Ay; önemli bir açısı bulunmadan, öğleden sonraki saatlere kadar boşlukta hareket ediyor. Ardından Aslan burcuna geçiş yapıyor.

Ay’ın Aslan burcuna geçişiyle birlikte enerjimiz yükseliyor.

Ay; Aslan burcuna geçince daha net kararlar verebiliriz. Yaşam enerjimizin yükselmesiyle gemini-full-moonbirlikte özgüvenimiz de yükseleceğinden, karamsar ruh hali yerini umut ve coşkuya bırakacaktır.

Kararlı, enerjik, yöneticilik, sahnede olma Ay; aslan burcundayken ön plana geçer.

Önümüzdeki iki gün hafta sonu etkisiyle daha dışa dönük, dostlarımız ve sevdiklerimizle zaman geçirebileceğimiz zaman dilimlerinde olacağız. Organizasyon ve liderlik özelliklerimiz ön plana geçebilir. Kararlı ve girişken hareket edebileceğimiz; işlerimize enerjimizi yansıtabileceğimiz birkaç günlük süreçteyiz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.