Ay Akrep Burcunda Tutku ve Aşk Kapıda

fal-ad1

Merhaba Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Ani ve sert etkilerle zorlu bir gökyüzü altında; zor bir hafta geçirdik. Tüm takipçilerimize huzurlu, keyifli bir hafta sonu diliyoruz.

Ay; Akrep burcunda devam ediyor. Akrep; hem suda hem de karada yaşar ve çok güçlüdür. Çok ciddi bir gözlemci ve araştırmacıdır. Gizli, bilinmeyen konular Akrep temalarındandır. Kuşku, tutku, bağımlılık bu burcun doğasında vardır.

Akrep; bağımlılıklar kadar bu bağımlılıklardan kurtulmayı da anlatır. Bu dönemde takıntılı olduğumuz, bir şekilde bağımlılık yaratan tüm alışkanlıklarımızdan kurtulabiliriz.

Ay Akrep’teyken tutkularımız, aşk, sevgi konuları daha fazla derinlik kazanır. Düşünce ve tavırlarımız daha gizemli ve karizmatik bir görünüm sergiler.

Sabah saatlerinde etkili olacak Ay – Neptün üçgen açısı; güne olumlu başlamamızı sağlıyor. Öğle saatlerine de yansıyacak olan bu görünüm, manevi anlamda destek veriyor. Günün bu ilk saatlerini hafta sonu olması nedeniyle de biraz daha ruhsal anlamda bizi besleyen meditatif çalışmalarla geçirebiliriz. Kendimizle kısa bir zaman dilimi de olsa baş başa kalmak, içimize yönelmek oldukça rahatlatıcı gelebilir.

Bu zaman dilimi sanatsal çalışmalar için de oldukça verimli kullanılabilir. İlham veren ve ilahi destekler altında olacağımız için, resim, müzik ve yazınsal anlamda yeteneklerimizi kullanmak adına uygun saatlerdeyiz. Sanatçılar açısından kesinlikle kullanılması gereken saatler. Bugün resim, müzik, edebiyat ve diğer sanat dallarıyla ilgili her türlü aktivite adına olumlu bir gün.

Öğleden sonra yine güzel etkiler altındayız. Ay – Merkür üçgen açısı; iletişim adına olumlu yönde destekliyor bizi. Önemli görüşmeler, her türlü yazılı – sözlü iletişim için bu zaman dilimini kullanabiliriz.

Günün geneline yansıyan bu iki gezene etkisiyle; günümüzü dengeli ve huzurlu geçirmek özellikle ruhen hepimize iyi gelecektir. Bugün; mümkünse kendinize daha fazla zaman ayırarak sevdiğiniz meditatif bir çalışmayla ve sanatsal bir faaliyetle ilgilenmeye ne dersiniz…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.