Ateş Gurubu Gezegenlerin Etkileşimi

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Mayıs ayına girdik derken; neredeyse ortasına geldik diyebiliriz… Gezegenlerin bir bölümünün retrodan çıkması ve hava elementinin de biraz yükselmesiyle baharı daha da hissetmeye başladık.

Sevgli Binnazabla takipçilerimiz, hemen belirtelim; özellikle haftanın genelinde ve önümüzdeki haftanın da ilk günleri dahil Merkür’ün açıları çok destekleyici. Zihnimizin yoğun çalışabileceği, disiplinli davranır ve tecrübelerden de yararlanabilirsek; sağlam, kalıcı temellere dayandırabileceğimiz iletişim, öğrenme ve fikir ortaya koyma gücünü elde ediyoruz. Yaratıcı çalışmalar, eğitim, sunumlar, tecrübeleri konuşup uygulamak, geleceğe yönelik organizasyon ve grup çalışmaları açısından da değerlendirilmesi gereken bir dönemdeyiz.

Gökyüzünde hava ve ateş grubu gezegenlerin etkileşiminde yoğun hareket eden bir görünüm var. Ay; Yay burcunda ilerliyor. Uluslararası işler, yüksek eğitim, seyahat, yayıncılık konularında iletişimin de olumlu aktığı bir süreçteyiz. Bu alanda çeşitli görüşmeler, eğitim ve planlamalar yapılabilir. Ayrıca; Yay’ın temaları arasında olan felsefe, inanç, uzak kültürler; gündemimizde bulunabilir. Mars – Jüpiter trinesi de; bu alanda yapılacak çalışmalara şans veriyor. Kesinlikle değerlendirilmesi ve çalışmalarımız için kullanılması gereken bir dönemdeyiz.

Ay – Venüs trinesi günün önemli bir bölümünde etkili oluyor. İkili ve sosyal ilişkiler adına olumlu bir görünüm var. İletişimi de işin içine katarak değerlendirin deriz… Olumsuzluk yaşadığınız ilişkiler adına bu fırsatı kaçırmayın ve bugün harekete geçin!!! Akşam saatlerinde etkili olan Ay – Neptün karesi belirsizlik, hayal kırıklığı, aldanma gibi etkilere açık ancak; günün genel anlamda olumlu sürecine odaklanmak daha yerinde olur. Ardından devreye girecek Ay’ın Jüpiter’le destekleyici açısı; manevi çalışmalar, inançlarımız açısından güzel enerjiler veriyor.

Gecenin ilerleyen saatleri biraz zorlayabilir; Ay – Mars karşıtlığı devrede! Bu saatte trafikte olanlar, kalabalık ortamlarda ya da tekin olmayan yerlerde bulunanlar açısından temkinli olmayı gerektiren bir süreç. Evde ve iş yerlerinde da kazalara, yanıcı, patlayıcı her türlü malzeme ve sürece karşı dikkatli olmakta fayda var. Öfkemizi kontrol etmeyi ve ani hareket etmek konusunda dikkatli olmamız gerektiğini hatırlatmıyoruz bile.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.