Astrolojik Gelişmelerin Etkileri

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Bayramın son iki ve haftanın ilk iki günü, Ay Aslan’da ve rahat ilerlediğimiz bir süreç geçireceğiz. Ay; gün içinde yalnızca Jüpiter’le sekstil açı gerçekleştiriyor. Canlı, enerjik, keyifli hissedeceğimiz; yeme – içme, yeni yerler, seyahat, uluslar arası işler, gibi konularda olumlu enerjiler hakim.

Hissettiklerimiz ve içimize attığımız konularda; zihinsel faaliyetlerde çok yoğunluk var bu dönem. Ancak; Mars – Neptün trinesiyle; içimizde biriken, hayalini kurduğumuz, sezdiğimiz konular için eyleme geçmek adına uygun bir süreç diyor gökyüzü…. Empati kurarak destek olmak, yardım etmek, şefkat göstermek ve gerçekten göstermek… Sözle değil yalnızca; hareketle, eylemle yapmak!

Mars – Neptün trinesi; suda seyahat, su sporları açısından da uygun etkiler veriyor. Haftanın ikinci yarısında önce Merkür – Mars kavuşumu; ardından Merkür – Plüton ve Mars – Plüton karşıtlı devreye giriyor.

Yengeç burcunda seyrini sürdüren Merkür ve Mars; zihinsel yoğunluğun aktifleşeceği; sözcüklerin hızlı ve sert çıkabileceği, düşüncelerimizin eyleme dökülebileceğini ifade ediyor. Yengeç burcunun su enerjisi ve duygusal yoğunluğu barındırması; özellikle ikili ilişkiler, anne ve kadın figürleriyle yaşanan sorunları ve hassasiyetleri geliştirebilir.

Merkür ve Mars’ın arka arkaya gerçekleştireceği Plüton karşıtlıkları; sert, dönüştüren, maniple edici; tartışma ve gerilimi oldukça tetikleyen görünümde. Ülkemiz haritasında da siyaset, halk, ekonomi alanında dikkat çekici bir döneme giriyoruz. Özellikle haftanın ikinci yarısından itibaren; her türlü ortamda kişilerle ve gruplarla iletişimde dikkatli olmak; anında harekete geçmeden önce öfkemizi kontrol etmek önemli olacaktır. Trafikte ve bayram dönüşü yollarda olanların da özen göstermelerini hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.