Astrolojik Etkiler ve Doğal Olaylar

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Gökyüzü şaşırtan ve biraz da korkutan bir süreç içinde ilerliyor. Şiddetli yağmur, fırtına, deprem, yangın derken yaz aylarında heyecan ve üzüntü yaşadık.

Ay; gün boyunca nezaketin, estetik ve ilişkilerin burcu Terazi’de ilerliyor. Diplomasi, uzlaşma, özel ve ikili ilişkilerde nezaket ve estetik değerleri temsil eden Terazi, ben – biz dengesini de gösterir. Denge ve uyum doğasında olsa da bazen gölge etkileriyle çalışabilir.

Sabahın erken saatlerinde gerginlik, ve dönüşüm yaratan duyguları hissettiren Ay – Plüton karesi, günün girişinde biraz zorlanmamıza ve baskılanmamıza neden oldu.

Öğle saatlerinden itibaren günün kalanında toparlanma ve rahat ilerleme şansını yakalıyoruz. Ay – Satürn sekstili; işlerimizde sağlam, kalıcı ve desteklenerek yol almamıza olanak sağlıyor. Öğrenme, başlama, tamamlama adına güzel bir süreç! Büyüklerden ve tecrübeli kişilerden destek alabilir; bekleyen ya da tamamlanması gereken işlere yönelebiliriz.

Ay – Venüs trinesi; akşam saatlerine güzellik katıyor. Hafta içinde yaşanan zorlayıcı, bunaltıcı zamanların ve yorgunluğunuzun izlerini biraz da olsa hafifletmeye çalışın. İkili ve sosyal ilişkiler adına, maddi konular açısından bu süreç olumlu değerlendirilebilir.

Sabit burçlarda kuvvetli yaşanacak tutulma döngülerine doğru ilerlerken; bireysel alanlarınızda değişim ve dönüşüm yaratmak, cesaretle yeni başlangıçlarda bulunmak, plan ve projelerinizin liderliğini almak, kendinizi cesaretle ortaya koymak adına önemli bir döneme giriş yapmış olabilirisiniz. Bu anlamda elbette her birimizin biricik ve tekil olduğunu gösteren doğum haritalarımız da önem kazanacaktır. Tutulmaların ve önemli gezgen transitlerinin haritamıza etkileri; bireysel alanlarımıza yansır. Bu konuda binnazabla ailesinin değerli astrologlarından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Günü, güzel etkiler, uyum, sevgive nezaket lisanı ve biraz da sanatla geçirmeye çalışalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.