Astrolojide Güneş Günü

fal-ad1

img_3919Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Güzel bir Pazar günü olması dileklerimizle, iyi hafta sonları!

Pazar günü, Güneş günüdür. Enerjimizi toplamak, güven, otorite, başarı, organize olmak, yaratıcılık Güneş gününün anahtar kelimeleridir.

Astrolojide Güneş; kimliğimiz, doğum haritamızın yöneticisidir. Eril bir enerji olarak otorite, baba ve erkek figürünü de temsil eder.

Ay, Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Neşeli, keyifli hissedeceğimiz, enerjimizin olumlu olduğu bir gündeyiz. Ay’ın; hafta sonuna doğru sertleşen ve bizi zorlayan açıları bugün daha rahat ve pozitif etkiler veriyor.

13 hazirandan itibaren Balık burcunda geri hareketine başlayan Neptün; bugün itibariyle yine Balık burcunda ileri hareketine geçiyor. Venüs – Neptün altmışlık açısı etkisini devam ettiriyor ve ikili ilişkiler, aşk, sevgi konularında güzel destekler sağlıyor. Bununla birlikte; sanat, yaratıcılık ve ilham gerektiren konularda da olumlu etkiler altında olduğumuzu söyleyelim.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Jüpiter yüz yirmilik açısı yine destekleyici, rahat ve keyifli hareket edip, ilerleme sağlayacağımız fırsatı sağlıyor. Biraz tembellik hissi de verebilecek olan bu açı; iyimser olabileceğimiz ve her türlü ibadet için de olumlu etkiler alacağımız bir süreci işaret ediyor.

Öğle saatlerinde etkili olan Ay – Satürn üçgeniyle işlerimizi daha kolay ve disipline olarak halledebiliriz. Sorumluluk alabileceğimiz, kalıcı sonuçlar edinebileceğimiz güzel saatlerdeyiz.

Arkadan gelen Ay-Uranüs üçgen açısı; sıra dışı, ani, sürpriz değişiklikler yaşayabileceğimiz, konulara farklı ve yaratıcı çözümler getirebileceğimiz fırsatları sunuyor. Hafta sonu olması nedeniyle bu olumlu açıyı; rutin dışı, yaratıcı aktivitelere dönüştürebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

1

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.