Astrolojide Gezegenler: Pluto

fal-ad1

pluto0Pluto Akrep burcu yönetici gezegenidir. Pluto 246 yıl boyunca Zodyak’taki turunu tamamlar. Her burçta ise 32 yıl boyunca kalmaktadır. Doğumdan sonraki gerçek olan  ”ölümü” yönetir. Ölüm karanlık gibi geliyor olsa da Pluto onu gerçek yaşam olarak temsil edecektir. Gerçek hayata adım atmak bazı acıları yaşadıktan sonra uyanmaya benzer. Fedakarlık kendini adamak konusun da bu burç insanları kırılmalar yaşarlar ve  en sonunda doğru kararı almak için tatlı bir rüyadan uyanmakla eş değer olan tutku dolu isteğinden vazgeçer. Gerçek kavramı sıklıkla kullanabiliriz bu gezegen için…

Psikolojik olarak bilinç altını bulmak orada gizli saklı döneceğini düşündüğü her şeyi önceden sezme yetisine sahiptir. Gezegen kısıtlar ve yanlış anlaşılmalara her an açık kapı bırakacktır. Gizemli duruş ve esrarengiz bir tavır vardır. Gizli kalmış, bilinmeyen,  görülmeyen işleri yönetir. Her hangi bir konuda kararsızlığı varsa hisleri ona bir şeyleri düzeltmesi gerektiğini söyleyecektir bu burca sahip insanlar güçlü hislere sahiptirler.

pluto2Duru görü ve bilinmeyeni keşfetme konusun da gezegen tetikleyecek nihayet giz perdeleri aralanacaktır sonunda. Dönüşüm ve başkalaşım adeta küllerinden doğarcasına tekrar hayata tutunmakla ilintilidir. Saplantılar, yasaklar, kurallar ve katı olan tüm tutumu yönlendirir. Bilinç altının o kadar derinine inebilecektir ki siz dahi saklayıp sonradan unuttuğunuz gerçekleri tek tek açığa kendiniz çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Saklı işler denilse de aslında saklı olanı meydana çıkacağı açıklık kazanacağı manasında bu gezegen haritanızda sizin için aydınlanma yolunu gösterecektir.Sağlıkta Pluto üretim sistemi,idrar yolları ve mesaneyi temsil etmektedir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.