Astrolojide Bugün

fal-ad1

14-eylulMerhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay, Kova burcunda gün boyunca hareketine devam ediyor. Takım çalışmaları, organizasyonlar, aktiviteler açısından Bayram zamanı olması nedeniyle de çok uygun etkiler alıyoruz. Ayrıca; teknoloji, bilim ve araştırmaya yönelik işlere ilgimizin artacağı, kolektif olaylara daha duyarlı olacağımız bir gün içindeyiz.

Sabah saatlerinde Ay ve Venüs üçgeni, özellikle ikili ilişkiler konusunda bizi destekliyor. Son günlerin gergin etkileriyle biraz zorlandık. Gerilim yaşadığımız kişiler ve sevdiklerimizle sorunlarımızı daha kolay çözebiliriz. Yine birlikte zaman geçirerek, sanatı, estetikle ilgili konuları ve güzellikleri konuşup paylaşarak ve bu alanda çalışmalarla ilgilenerek bu uyumlu açıyı değerlendirebiliriz.

14-eylul-2Venüs ve Jüpiter Terazi’de… Bu nedenle yeme içme ve alışveriş isteğimizde artış hissedebiliriz. Sorumluluklara ara verip dinlenmek ve hatta havailik yapmak adına istekli olabiliriz.

Öğle saatlerinden itibaren Ay ve Mars arasında destekleyici ve olumlu bir altmışlık açımız oluşuyor. Özgüvenimizin yüksek olacağı, zor ve kuvvet gerektiren işlerimizi kolaylıkla halledebileceğimiz güzel bir zaman dilimi içindeyiz. Ancak; Mars’ın Güneş’le karesi nedeniyle özgüven ve cesaret göstereceğimiz konularda kendimizi çok fazla riske atmayıp, düşüncesiz hareketlerde bulunmamakta fayda var.

Akşam saatlerinde Ay’ın güzel etkileri devam ediyor. Bu defa; Uranüs’le bir altmışlık açı gerçekleşiyor. Ani ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Olumlu açının etkisiyle bu gelişmeler sıra dışı faaliyetler, yaratıcı fikirlerle kendini gösterebilir.

Ay; bu açının sonrasında Kova burcunda boşluğa giriyor. Ay’ın boşluktaki hareketi 14-eylul-3süresince yeni çalışmalara başlamamak ve süregel işlerimizle ilgilenmek ya da ilgimizi çeken konulara yoğunlaşmak uygun olabilir. Akşam saatlerinde olmamız nedeniyle bu süreci sevdiklerimizle birlikte yapacağımız çalışmalarla değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.