Astrolojide Bugün Neler Var?

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Akrep burcunda yoluna devam eden Ay; tutkuları, duyguları ve derin düşüncelerle hareket etmeyi gündemimize getiriyor.

Ay – Neptün trinesi; sezgiler ve maneviyat konusunda akıcı ve olumlu bir süreci gösterirken; sakin ve huzurlu hissedeceğiz. Anlamaya çalışmak, fedakarlık, yardım etmek gibi duygular hakim olacak.

Akrep; biraz soğuk görünüş verebilir dışarıdan. İzliyor ve düşünüyoruz bugün. Analiz edip, inceliyoruz.

Venüs; bugün itibariyle kendi evinde. Huzur, güvenlik arayışı, dişil enerjiler ön plana çıkıyor. Daha somut, etkili ve güçlü venüsyen konularla sağlam ve güvenli topraklarda ilerleme ihtiyacında olacağız.

Merkür ve chiron arasındaki uyumlu açıysa; yaralarımız ve şifalanmaya çalıştığımız konularda olumlu destekler verirken, günün sakin, derinden, düşünceli tavrına nabız tutuyor.

Biraz içimizden konuşup, sessizce hareket
edebileceğimiz, işlerimize odaklanmaya çalışırken dağılmazsak cevapları hissedeceğimiz bir gün!!! Her an ve durumda farkındalık merkezinde kalalım lütfen.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.