Astroloji Yeni Kararlarımızı Destekleyecek

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Balık burcunda hareketine devam ediyor. Ay – Plüton sekstil açısının etkili olduğu sabah saatlerinde; duygusal anlamda kuvvetli, iradeli, kararlı hareket edebileceğimiz bir konumda güne başladık. Etkili kişiler, iş süreçlerinde sağlam ve kararlı hareket edebilme adına desteklendik. Ay – Satürn karesinin etkili olduğu akşam saatlerinde; sınırlandığımız, engellenip zorlandığımız ve yerine getirmekle yükümlü olduğumuz konulara yoğunlaşabiliriz.

Aile büyüklerimizle ilgili sorumluluklar yaşanabilir. Yapmakla yükümlü olduğumuz konularda, süreci ihmal etmeden tamamlamak yerinde olacaktır. Akşam saatlerinden itibaren Ay; balık burcunda boşluğa giriyor. Bu saatten itibaren Cuma sabah saatlerine kadar olan süreçte yeni girişimler yerine elimizdeki işleri tamamlamak yerinde olur.

Gün boyunca etkili olan Merkür – Venüs sekstil açısı; ikili ve sosyal ilişkileri destekliyor. Sevdiklerimizle keyifli, güzel sohbetler yapabiliriz. Sanatsal ve estetik konularda fikir paylaşımı, dekorasyon, estetik cerrahi, bakım, ailemizle görüşmeler, sevdiklerimizle sosyal ortamları paylaşmak adına güzel bir gündeyiz.

Basılı, yazılı, iletişime dönük süreçler adına; sanatsal konularda ilan etme, davetiye ve organizasyon düzenlemeleri, sergi ve sanatsal etkinliklerle ilgili iletişim süreçlerinde şanslı etkiler altındayız. Merkür; 13 Ağustos itibariyle Başak burcunda retro konuma geçiyor. Bir taraftan yavaş yavaş gölge etkileri başladı.

Tutulmalar arasında gerçekleşecek retro; ateş elementinin de devrede olması nedeniyle elektrik – elektronik aletler ve elektrik aksamında sıkıntılar; bozulma, yanma, patlatma etkileri verebilir. Kronik rahatsızlıklar konusunda da dikkatli olmak gerekecektir bu dönemde… eskiyle ilgili süreçler, kişiler de yeniden gündeme gelebilir. Bu konuda retro girişi biraz daha ayrıntılı bilgi vereceğiz siz değerli binnazabla takipçilerimize…

Mars – Neptün 150’lilik açısı da günün önemli ve dikkat edilmesi gereken bir diğer açısı… Kandırılma, aldatma, aldanma anlamında dikkatli olmamız gereken iki günlük süreçteyiz. Aslında; daha kapsamlı bir anlatımla bu açı; ilksel arzular, ve başkasıyla tamamlanmaya çalışılan, kendimizi aldatma sürecidir sadece…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.