Astroloji Size Yardımcı Olabilir, Nasıl Mı?

fal-ad1

Geçtiğimiz günlerde yazılarımızla da paylaştığımız gibi; yılın özel ve göksel sembolleriyle önemli bir zaman dilimindeyiz. Özel olması aslında daha çok bireysel alanlarımıza yansıyacak etkiler ve doğum haritalarımızın bu etkileri nasıl gösterdiğiyle de ilgili. Ekim ayında Akrep burcuna geçiş yapan Jüpiter; ardından dönüşümün, karanlık ve aydınlığın burcu Akrep’te Güneş’le kavuşum gerçekleştirdi. Bu kavuşum; Akrep temalarıyla da birleşerek karanlıktan aydınlığa doğru çıkışa da zemin hazırladı.

Geriye dönük yaşantımızla ilgili derinlerde yer alan konular, sorunlar; Jüpiter’in büyüten etkisiyle de büyüyerek açığa çıkacak ve çözülecektir. Bu nedenle şu dönemde özellikle olumsuzluk yaşayanlar ya da bilinçaltında sıkıntı, korku hissedenler endişelenmesin. Akrep’teki Jüpiter kuvvetli etkiler verir ve olan her şey dönüşüme, çözülmeye, aydınlanmaya doğru yol alıyor demektir.

Haftaya Ay’ın Balık burcundaki transiti ve sabah saatlerinde gerçekleşen Fomalhaut Kraliyet yıldızı ile kavuşumunda başladık. Bu etki; duygusal anlamda şefkat, dönüşüm, dilek, ibadet, meditasyona dönük olumlu etkiler verdi. Bununla birlikte; yardımlaşma, tolere etme, destek olmaya yönelik karşılıklı anlayışı da geliştirdi. Yine sabah saatlerinde Jüpiter’le trine açı gerçekleştiren Ay; iyimser ve çalışmalarımızda pozitif ilerleme sağlayabileceğimiz süreçleri geliştirdi. Bununla birlikte bir kısmımızda yeme ihtiyacında artış ve biraz da tembellik yapma isteği görülebilir. Özellikle şeker rahatsızlığı olanlar ve hormonlarla ilgili problemleri olanlar açısından dikkatli olmakta fayda var.

Ay’ın akşam saatlerinde Neptün’le gerçekleştireceği kavuşum ve beraberinde gerçekleşecek olan Güneş – Neptün trinesi de manevi anlamda büyük ruhsal bir etki yaratıyor. Her türlü ibadet, dua, dilek çalışmaları ve yardımlaşma; sanatsal ve yaratıcı çalışmalarımız için kuvvetli etkiler barındırıyor bu enerjiler. Affetmek, tolere etmek, birlik bilincinin daha fazla hissedilmesi etkilerini kuvvetlendirecek bu açılar. Bununla birlikte hayal gücünün de çok etkili olduğu saatler. Yaratıcılık gerektiren konular için mutlaka değerlendirelim bu açıları.

Merkür’ün Ay düğümlerine karesi; iletişim dilimizde dikkatli olmayı gerektiriyor. Geçmişten gelen konular düşünce ve iletişim boyutunda ters etkilerle açığa çıkabilir. İleriye dönük süreçlerin de iletişim dilimizi fevri ve sert kullanarak zora sokmamakta fayda var.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.