Cuma Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

2 eylülDeğerli Astroloji Takipçilerimiz merhaba!!!

Ay, günün tamamında Başak burcunda ve büyüyen fazda ilerliyor. İşlerimizde daha detaycı, çözümcü ve dikkatli hareket edeceğimiz bir gün bizleri bekliyor.

Önemli bir Güneş tutulması ve henüz başlamış olan Merkür retrosu etkileriyle birlikte; sabah dünden itibaren etkili olan saatlerinde bir Güneş – Satürn karesi yaşanacak. İşlerimizle ilgili acele etmeden, sabırlı hareket etmek durumundayız. Satürn etkisi nedeniyle kendimizi gergin hissedebiliriz. Acele ettiğimiz konularda yine Satürn’ün kısıtlayıcı etkisini üzerimizde hissedebiliriz. bizi kısıtlayabilir. Güneş – Satürn etkisini yarın da hissetmeye devam edeceğiz.

Öğleden sonra gerçekleşecek olan Ay – Chiron karşıtlığı duygusal anlamda bizi yine zorlayabilir. Negatif etkiler bırakabilir bu karşıtlık. İçimize kapanarak, duygusal anlamda karamsarlık yaşayabiliriz. Geçmişteki olay ve durumlara yönelik bir iç hesaplaşmaya girebiliriz. Olumsuz tarafından ele alıp, enerjimizi düşürmek ve eksikliklerimizi görmek yerine; öz eleştirimizi yaparak, zayıf noktalarımızı fark ederek ders almak ileriye yönelik son derece yapıcı bir davranış olacaktır. Bu etkinin olumsuz değerlendirilmesi; sağlıkla ilgili de negatif sonuçlara neden olabilir.

22Öğleden sonra Ay – Uranüs 150’lik açısı oluşuyor. Bu açı, kendimizi biraz sıkışmış, gergin hissetmekle birlikte; bizi sıkan konularda ani çözümleri bulmamızı sağlıyor.

Aynı şekilde akşam saatlerinde yaşanacak olan Güneş – Neptün karşıtlığı yine dün yaşanan Güneş tutulmasıyla etkili olmuştu. Bu etki, yarın da gün boyu devam edecek. Güneş – Neptün karşıtlığı yine dünden itibaren etkili olan Güneş ve Satürn karesi ile Gökyüzünde bir T-Kare açı oluşturuyor. Değişken burçlar üzerinde gerçekleşecek olan bu açı bizi engelleyen, zorlayan bir etki verecek şekilde ve oldukça güçlü bir pozisyonda…

Neptün etkisiyle belirsizliklerin oluştuğu, kendimizi güçsüz ve düşük enerjide hissedebileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Önümüzü göremediğimiz, kafamızın karıştığı ve hayal kırıklığı yaşayabileceğimiz etkileri barındırıyor bu kalıp. Ancak insiyatif kullanarak geleceğe yönelik kalıcı işlerimizi bu etkiyle daha detaylı ve titiz ele alabilir, sağlam temeller inşa edebiliriz. Bir başka ifadeyle; bu süreci hangi yönde değerlendireceğimiz biraz da bizim elimizde.

Akşamın ilerleyen saatlerinde Merkür – Jüpiter kavuşumu netleşiyor. Aynı etkiyi, yarın da 2 Eylül 3hissedebileceğiz. Merkür’ün Başak burcundaki geri hareketi nedeniyle, geriye dönük konular aktif hale gelebilir. Bu konularda olumlu ilerlemeler ya da sorunlu durumlar ve iletişimler için yapıcı çözümleri geliştirebiliriz. Çalışmalarımızı daha dikkatli bir şekilde gözden geçirmek ve önümüze çıkabilecek aksiliklerle ilgili agresif hareket etmemek yerinde olur.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.