Astrolojide Bugün

fal-ad1

12 AğustosMerhaba sevgili astroloji takipçilerimiz,

Ay büyüyen fazda ve dolunaya doğru ilerlerken, gün boyunca yay burcunda seyahatine devam ediyor. Uzak kültürler, felsefe, din, entelektüel konular ile; hukuk, eğitim, medya, seyahat temalarında işlerimiz bugün kolaylıkla ilerleyebilir. Bu alanlarda başlayan çalışmalarımızda daha kolay sonuç alabileceğimiz bir gündeyiz. Bununla birlikte özellikle güvenliğimiz, dış ilişkiler ve askeri konuların da gündemde yer alacağını söyleyebiliriz.
Dün yayınlanan yazımızda da belirttiğimiz şekliyle; saat 04:04’te Ay ve Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Daha temkinli olmamız gereken ast-bgn2günleri işaret eden bu kavuşum, stresli etkileri bünyesinde barındırmakta. Askeri konular, ülke güvenliği hassasiyet kazanabilir. Günün bir diğer etkin açısı; 12:57’de gerçekleşecek olan Ay-Venüs karesi. İkili ve özel ilişkilerimiz açısından gergin ve zorlayıcı etkiler içeren bu süreçte sakin kalmak ve gerginlikten uzak durmakta fayda görünüyor. Yıpratıcı, zedeleyici, çıkarlara yönelik konuşmalar ilişkilerimize zarar verebilir. Yeme – içme isteği ve gereğinden fazla alışveriş yapma ihtiyacı meydana gelebilir. Bu ihtiyaçlarımızı kontrol altında tutmak, daha sonra moralimizi bozacak sonuçların ortaya çıkmasını engelleyecektir.

Yine; 15:51’de gerçekleşecek olan Ay – Satürn kavuşumu endişe, baskı ve engellenme hislerini ve korku duygularını gün yüzüne çıkartacak nitelikte. 18:38’de gerçekleşecek olan Ay – Neptün karesi de benzer şekilde endişe, tedirginlik, güvensizlik duygularımızı tetikleyebilir, hayal kırıklığı yaratabilir. Bu saatlerden itibaren önemli işlerimizi erteleyerek, duygularımızı ve enerjimizi mümkün olduğu ölçüde bizi sakinleştiren, mutlu eden işlere, hobilere, dua, meditasyon ve enerji çalışmalarına yöneltmekte fayda var.

Özellikle günün ikinci yarısından itibaren yapılan işlerde ve iletişimimizde olayları ve ast-bgnkonuşmalarımızı gergin noktalara getirmeden, şartları tolere etmeye ve esnek davranmaya dikkat edelim. Hafta sonuna giriş yapacağımız akşam ve gece saatlerini imkan bulabilirsek sakin ve mutlu olacağımız mekanlarda geçirmek yerinde olacaktır.
Gökyüzünün ışığında güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.