Aslan Gibiyiz, Biraz da Balık, Bir Tutam Başak

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Aslan burcunda ilerliyor. Sahnede olmak, liderlik, özgüven konularını daha çok deneyimliyoruz. Ay; Aslan burcundayken güzelleşmek, saç bakımı, kalp sağlığımız ön plana çıkar. Mesela; bugünlerde saçlarımızın kuaför çıkışı çok daha güzel olduğunu, fark edildiğini görürüz.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Güneş kare açısı, erkek figürleri, kadın – erkek, dişil – eril dengeleri arasında sert ve kısıtlanmış etkileri ifade ediyor. Otorite figürleriyle de iletişimde zorluk yaşanabilir. Talepte bulunmak, hoşgörü açısından doğru zaman diliminde değiliz. Bu süreci fazla ısrarcı davranmadan geçirmek yerinde olur.

İlerleyen saatlerde devreye girecek olan Ay – Jüpiter sekstil açısı sabahın sert enerjilerini toparlıyor. Daha tolere eden, girişimler açısından daha şanslı, iyimser bir bakış açısı kazanıyoruz. Yeme içme – alış – veriş konularında da rahatlama ve keyifli hissetme etkisi sağlayacaktır.

Merkür akşam saatleri itibariyle geri hareketini tamamlıyor ve durağan pozisyonuna geçiş yapıyor. Koç burcunda ileri hareketine geçiş yaptıktan sonra özellikle ilişkilerde, iletişimde tıkalı olan konularda ilerleme sağlanma şansı yakalayacağız. Ancak önemli girişimler, anlaşma ve projeler açısından önümüzdeki haftayı beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Astroloji takipçilerinin de yakından takip ettiği üzere; transit Ay Düğümleri, yer değiştiriyor. Balık – Başak aksında hareket eden Ay Düğümleri 9 Mayıs’tan itibaren Kova – Aslan aksına geçiyor. Yaklaşık bir buçuk yıl tüm tutulmalar transitte bu aks üzerinde gerçekleşirken; haritalarımızda bu noktaların karşılığına denk gelen konularda önemli ve kadersel olaylar yaşayacağız. Balık – Başak aksında meydana gelen belirsizlik, içine çekilme, sorgulama, arada kalma ve karar vermeye çalışma süreçlerinde de artık kesinlik kazanıyoruz. Aslan – Kova aksında çok daha görünür ve net dönüşümleri deneyimlemeye başlıyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.