Aşk ve Ayrılık

fal-ad1

Ayrılığın yaşandığı günler kuşkusuz özgürleşme hissinin alt basamaklarında ince bir hassasiyet de yatmaktadır. İçimizden gelenlerin başkasının gözünden nasıl gözük düğünü görmek adına kahve falını ayrılmaz vekilimiz olarak ayrılık süreci boyunca taşıya biliriz. O dönem göremediğimiz, ondan haber almak istemeyip yine de ne yaptığını göremediğimiz de kahve falı içimize su Serpecek açıklamalarıyla anlaması geçirecektir. Çoktan bitmesini beklediğimiz bir ilişki olabilir, bir şekilde gelecekle ilgili plan yapma konusunda kararsız olunan sonunu göremediğimiz bir ilişkiyi de olabilir. Sebepsizce de bitirmiş olabiliriz; böyle bir ilişkide bile farklı umutları ve çıkarımlar olabilir fallarımızın. Akla gelmeyen gelişmeler konusunda farklı mucize gelişmeler bile duyabiliriz. Fal bu sonuçta belki biz istiyoruz karşı taraf istemiyordur, çıktığı takdirde bunun cevabını da net bir şekilde vermekten kaçınmayacaktır kahve falı. Belki de bizim umudumuz bitti karşı taraf yeni umutlar geliştirerek gelecek bunu da yine falımız söyleyecek. Aşk ve ayrılık birbirlerini ince bir çizgi ile bağlıdır, ne zaman çizginin açılacağı belli olmaz. Düzenli bakım yaptırarak kahve falının ilişkimizin geleceği ve rutini hakkında bilgi vermesi konusunda danışmaya devam etmeliyiz. Yaşayabileceğimiz tüm sorunların birebirini o an veremezse dahi önemli gelişmeleri bildirerek önlem almamız konusunda bilgi sahibi olmamızı sağlamakta. Ki, peşi sıra devam fallarımızda baktırdığımızda detayları ile birlikte yeni, geniş kapsamlı bilgiler edinmemiz mümkün. Kahve falı tüm falların içerisinde duru görünün en baskın kullanıldığı bir fal türüdür. İlişkimizi tespit ederken karşı tarafın kişilik ve karakteristik koşullarının nasıl yöneticiye konusunda bilgiler verir. Bu bilgiler ışığı altında kendi yönetimimizin yanı sıra ilişkimizin sağlam temeller üstüne ilerlemesini sağlamaktadır.

Kahve falı gönlümüzdür, gönlümüzden geçenleri söyler. Tarot falı zihnimizdir, aklınızdan geçenleri okur. Astroloji hayatımızdır, hayatımızda neler olacağını söyler. Tüm fallar astroloji hayatımızdır, hayatımızda neler olacağını söyler. Tamamı bir yol haritasıdır. Hepsinde aşkı öğrenebiliriz, hepsinden hayatı öğrenebiliriz hepsinden bilmediklerimizi öğrenebiliriz. Kişiye ve ihtiyacına göre birçok fal kategorisi var; hangisi içimize yatkınsa onu seçip ilerlemeliyiz. İçimizden gelen bir yorumcu seçerek rehberliğini alabilir ve aydınlanabiliriz. Tavsiyem şudur ki; karşılıklı bakım yapılmadığından online fal bakım olduğundan mutlaka sorular ile konunun içeriğinden bahsederek yorumcunun frekansını kendinize yönlendirmenizdir.

Sizin Falınızda ne çıkmış, merak ediyorsanız gelişmeler hakkında binnaz.com’a bekliyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.