Asaların Yedilisi

fal-ad1

Kartta toprağı için düşmanlarla savaşan bir çiftçi görünüyor. Saldırıya uğradığımızı, çoğuasalarinyedilisi1 zaman bizden güçlü ve sayıca fazla olan rakipler ve hasımlar karşı karşıya geldiğimizi gösterir. Buna rağmen mücadelemizi verdiğimiz güçlü pozisyon bizim üstünlüğümüzü sağlar. Söz konusu avantajlarımızı koruyabilmemiz için bir uyarı niteliğindedir. Bu saldırılar daha ziyade özel yaşantımıza, başarmış olduklarımıza ve başarmak istediklerimize karşı tehditlerdir.Sorduğumuz soruyla ilgili olarak birtakım anlaşmazlıklar vardır. Ve bunlar hayatımıza müdahale olasılığını da beraberinde getiriyor. Bunun için mücadele gerekiyor ve bu da rekabet duygusu yaratıyor. Sizi maddi kayıplar bekliyor. Emeğinizin karşılığını alamamakla karşı karşıyasınız. Bu durumun yaratacağı olumsuzluk sağlığınızı etkileyebilir.

Düz Bir rekabet ortamı. Elindekilerle mücadele ederek koruma gereği. İnanılan fikirler uğruna çaba verileceği. Haklı olmanın verdiği cesaret, engelleri aşmak. Zafer, güçlü de olsa rakipleri yenmenin mümkün olduğu yönünde bir işaret. Yeteneklerin ve gücün ispatı.Girişimlerinizde inişler-çıkışlar yaşadığınız bir dönem ardından, düşüncelerinizde ısrarcı olmaya devam edebilirsiniz. Hatta kendi içinizdeki mücadele ciddi savunma örnekleri göstermenizi ve inatçı olmanızı beraberinde getirir.

Ters Tehlike. Korkaklık, elinden geleni yapmamak, mücadeleden kaçmak. Kararsızlık, harekete geçmekte gecikmek, yenilgi. Kurnazlıkların, küçük hilelerin ortaya çıkması, utanmak, mahcubiyet. Cahilce davranmak.Bu kart hiçbir yüzleşme anlamı içermez. Yani içinizde netleşmeyi bekleyen durumlar bir karşılaşma ile amacına ulaşamayacaktır. Aynı zamanda bu durum beklenen problemlerin de yaşanmayacağı anlamına gelmektedir.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.