Asaların Üçlüsü

fal-ad1

Asaların İkilisinde başlattığı işi oturtmuş olan tanınmış tüccar, tırmandığı dağdaasalarinuclusu1 değneklerin önünde durmuş, gemileri limana doğru yaklaşırken denize doğru bakıyor. Gösterilen çabaların meyvelerinin toplanma zamanının geldiğini müjdeler.Uzun ve zahmetli bir yolculuk sonunda bir dağa tırmandığınızı ve emin bir zeminde parlak ufka doğru bakarak biraz soluklandığınızı gösterir. Kartın ana niteliği, ayaklarınızın altındaki sağlam zemini hissederek, önünüze açılan güzel geleceğin farkına varmaktır. Fikirsel, duygusal ve eylemsel olarak yeniliklerin, tazelenmenin ve farklılaşmanın sınırında durduğumuzu gösterir. Daha iyi şartlarda yaşamak ve çözümler bulmak için gündelik yaşamdan sıyrılıp, farklı bakış açıları ve alternatifleri tanıyabileceğiniz deneyimlere açık olmalısınız. Yaşamın sunduğu alternatifleri değerlendirmek belki de daha büyük fırsatları getirir. İsteklerinizin size yeni bir tecrübe alanına, hatta yaşam dönemine götürecek bir yol açacağının farkına varın. Engelleri kolaylıkla atlayıp, sizi zenginleştirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adım atmanızı sağlayacak.

Fazilet, Saltanat, ihtişam, gurur!

Fazilet, doğruluk, kendine güven, uzlaşmama Düz Başarı, girişimlerin olumlu sonuçlanması, zenginlik, liderlik, maddi kazanç, oluşmuş asalet,sözü dinlenir biri olmak, güç, gurur ve kibire karşı ihtiyatlılık. Kazanç getirecek bir girişim, bir ortaklık. Ümitlerin gerçekleşmesi, bir sanatçı veya mucidin bir rüyayı gerçeğe dönüştürmesi. Ortaklık, başarılı bir tüccardan gelen yardım teklifi. Mükafatlandırılacak bir ilham, büyük riski olan bir işe başarılı bir başlangıç. Müteşebbislikten çıkan güç, güçlü inançlarla desteklenen uğraşı. Sanatta ya da bilimde önemli bir başarıya imza atmak. Sezgilerle yapılan planların olumlu sonuçlanması. Güçlü insanlardan destek almak.Daha önce alınan riskler, gelişme olarak geri dönmektedir. Kart size başarı, gelişim, olumlu sonuçlar, paylaşım dolu çabalar ve yardımsever öğütleri haber vermektedir.

Ters Maddi kayıplar, zenginliğin kaybı tehlikesi, bozulan düzen, iflas, yanlış planlanan işler, kazanç getirmeyecek girişimler, yardım teklifinde tehlike, ihanet, hayal kırıklığı, dostlara güvenmeme yolunda uyarı, mantıksızlık, gerçekler karşısında yıpranma ve fantezi dünyasına kaçış, sonu boş planlar, hayal ile gerçek arasındaki kopukluk,pratik fikirleri desteklemede başarısızlık, hiç olmayacak bir şey peşinde koşma. Çevrenizde başarıyı yakalamış arkadaşlarınızı görüp iç geçirdiğiniz bir dönemdeyiz.Girişimci ruhunuzu su üstüne çıkartma cesaretini gösteremediğiniz sürece iç geçirmeye devam edeceksiniz.Bu evrede engellerle karşılaşabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Kendi iç dünyanıza çekilip, arkanıza ve geride bıraktıklarınıza hiç bakmaksızın gelecekle ilgili planlar yapmak istiyorsunuz. Önünüz oldukça açık. Gerçekleştirmek istediklerinizde başarı sizi bekliyor. Fakat bu hemen olmayacak. Dilediğiniz her ne ise bunun gerçekleşmesi için üç vakte ihtiyacınız var.Sizin için idol olan biri gözünden düşme sürecindedir. Bu dönemde girişimleriniz sizi tatmin edecek anlamda ilerlemeyecektir. Bunun yanında ortak yapılan işler ya da etkinliklerde ciddi bir sorun yaşanabilir.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.