Asaların Sekizlisi

fal-ad1

Mutluluk verecek olayların yaşanacağını haber veren Değnek Sekizlisi, umutların yakında sekizli1gerçekleşeceği müjdeler. Bunun bilincinde olmak size ve işlerinize istikrar kazandıracaktır. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artıracaktır. Parasal olarak da rahatlayacağınız bir dönemdesiniz.

Düz Beklenen bir olayın yakında gerçekleşeceği. Beklenen haberin çok yakında alınacağı. Kaderde hareketli, aktif ve olumlu bir dönem. Uzun zamandır çözümsüz kalmış bir olayın hızla çözüme ulaşması. Bir anlaşmazlığın ortadan kalkması. Uzaklara yapılacak önemli bir yolculuk. Önemli bilgilere ulaşmak. Bir aşığın, bir hayranın varlığını öğrenmek.Kendinize çizdiğiniz hedefe doğru oldukça yaklaşıyorsunuz. Hayalleriniz, umutlarınız ve duyduğunuz özlemler hızlı bir gerçekleşme dönemine girmiş durumda. Bu amaç doğrultusunda çok derin bağlılıklar yaşayabilirsiniz. Bu bağlılık aşk hayatınızla ilgili de olabilir. Spor gibi fiziksel anlamda sizi formda tutacak aktivitelere yönelebilirsiniz. Tüm bunların dışında uçakla gerçekleştireceğiniz bir yolculuk ile karşılaşabilirsiniz.

Ters Planların gecikmesi, işlerin vaktinde yetişmemesi. Güç kaybı, sorumlulukların yerine getirilmesinde zorlanma. Aşkta tedirginlik, kıskançlık. Motivasyon yitirilmesi. Acele planlanmasan başlanmış bir girişimin başarısızlıkla sonuçlanması.Size karşı bir kin ve düşmanlık var.Bu evrede yeni tanışacağınız arkadaşlarınızı iyi seçmeliniz. İlişkinizde ise bir sıkıntı olabilir.Zorluklar, tartışmalar ve engeller… Bu dönemde etrafınızdaki kişilere ve olaylara karşı zorlayıcı bir tutum sergilememeye özen göstermelisiniz. Aksi halde tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanabileceğini unutmayın. Planladığınız bazı geziler varsa bunların da gerçekleşmeme olasılığını göz önünde bulundurmalısınız.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.