Asaların Prensi

fal-ad1

Prensler şans ve fırsatların habercisidir. Değnek prensi de yaşama heyecan katan yeniprensi fırsatlarla karşılaşacağınızı gösterir. Resimde genç birinin elinde tuttuğu değnek ile iyi bir haber verme hazırlığında olduğu görülmektedir.Eğer güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Karamsarlıktan kurtulup, zorlukların ötesine bakmalısınız.

Düz

Bir haber ya da haberci. İyi bir haber. Yaşama renk katacak, macera duygularını tatmin edecek bir fırsat. Yaratıcılık. Kendini ifade edecek yeni bir alan bulmak. Gayretli, iyimser, sadık cesur olmak. Tutkulu, ihtiraslarına kapılan bir kişilik. Risk alabilme. Kendine güvenmek. Çabuk seven, çabuk öfkelenen bir kişilik. Gayret, hırs, cesaret, enerji ve kişilik bu karta özgü unsurlardır. Herkesin içinde fark edilmeyi ve doğal liderlik yeteneklerinizi sergilemeyi seviyorsunuz. Eğer ki, içinde bulunduğunuz yeni bir durum varsa bu konuda kararlı ve risk alır konumda olduğunuzu söylemek mümkün. Farklılığınızı öne çıkarmak için bu aralar antrenörlük, atletizm, satış ve öğretmenlik gibi konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.

Ters

Güvenilmez, dedikoducu, iftiracı, yakın çevresini belaya sürükleyebilen bir yapı.Kendisini beğenen ancak, erdemsiz. Kolayca çevresindekileri kırabilen, uyumsuz. Yanlış bilgi veya kötü haber.Bazen ilgi görme ve sevilme ihtiyacından ötürü sizi rahatsız edecek davranışlarla karşılaşabilirsiniz. İçinizdeki fark edilme tutkusu sizi de yapmacık ve sevimsiz davranışlar sergilemeye itebilir, dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınıza gelince, sürdürdüğünüz ilişki ya da duygular sizi mutsuz edebilir. Genel anlamda sizi pek de memnun etmeyecek haberlere hazırlıklı olmalısınız.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.