Asaların Onlusu

fal-ad1

Kartta elindeki değneklerle şehre doğru ilerleyen bir adam görülmekte. Yükü çok ağır olan onluadamın adımları yavaşlamış, belini doğrultmakta güçlük çekiyor. Bu kart kişinin sorumluluklar altında ezildiğini, bir zorlanma döneminde olduğunu gösterir. Partnerinizle beraberliğiniz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafından onaylanmıyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altında ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sıkıntıya girebilirsiniz.

Düz

Kişini taşıyabileceğinden fazla sorumluluk yüklenmesi. Artan iş baskısı altında ezilerek, kapasitesini zorlayan bir kişi. Meşguliyet, hayatın işten ibaret olması. Dinlenmeye vakit ayıramamak. İşleri kısa yoldan halledememek, beceriksizlik. Engellere rağmen mücadeleyi bırakmamak. Başlanan işin zorlanarak da olsa bitirilmeye çalışılması. Zorlanarak da olsa problemlerin çözüleceği. Tutuculuk.Kapasitenizin ya da koşullarınızın çok üstüne bir işe giriştiğiniz ya da girişmeyi düşündüğünüz bir dönemdesiniz. Bu kart bazen bir baskıyı bazen de hırstan kaynaklanan başarısızlığı ifade etmektedir. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz girişimlerin başarısızlığa uğrama nedenlerinin başında yeterli zaman ayırmayışınız ve fazla vaat sunuyor olmanız geliyor. Sağlık açısından ise belkemiği, sırt, iskelet, kas ve bazen de kalbinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunları ise kendinize fazlasıyla sorumluluk ve iş yüklemeyle alakalı olabilir. Kendinize fazla yüklenmemeniz faydanıza olacaktır.

Ters

Engellerden entrika yoluyla kurtulmaya çalışmak ya da hileyle karşılaşmak. İlişkinin sonu. Aleyhte verilecek bir mahkeme kararı, bir anlaşmanın bozulması.Kendiniz dışında gelişen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yıpratabilir. Gereksiz yere aldığınız sorumlulukların altında ezilebilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları yerine getirebilir, basarili olabilirsiniz ama emeğinizin karşılığını alamayabilirsiniz.Var olan ya da sizi bekleyen sağlık sorunları mevcuttur bu kartta. Başka birinin hastalığı sizi maddi ve manevi bir zorluğa götürebilir.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.