Asaların İkilisi

fal-ad1

Değnek ikilisi düşünceleri netleştirmenin gereğine işaret eder. Karar alıp, eyleme asalarinikilisi1geçmekte gecikmenin kayıplara yol açacağına dikkat çeker. Danışanı cesur davranmaya çağırır.Yeni risklere gireceksiniz. Ancak bu sizi korkutmasın. Eğer kararsızlıklar yaşarsanız bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atılmadan önce iyi düşünmelisiniz.

Değnek Asında fikir ve düşünce aşamasında olan fırsatın Değnek İkilisinde netleşmesi, eyleme dönüşmesi için bir karara varılması, cesur davranılıp risklerin alınması gerekir. Dominyonun hakimi kalesinden denize doğru bakmakta. Sağ elinde dünyayı, sol elinde ise bir asayı tutmakta; başka bir asa ise demir bir halka ile duvara tutturulmuş. Arzuyu gösteren kırmızı güller ile salt düşünceyi gösteren beyaz zambaklar bir haç şeklinde karışık vaziyette durmakta. Bu haç duygular ile düşünceler arasındaki dengeye işaret etmekte.

Hükmetme, Başkası üzerinde tesir, hükmetme Dinamik öncülük, duruma hükmetme Düz Cesur davranıp, risk alma gereği. Başarı ile sonuçlanacak bir girişimin başlaması. Tecrübeli bir kişi. Liderlik, bir işe öncülük etmek. Güçlü hissetmek, dünyayı yerinden kaldırabileceğini hissetmek. Maddi kazanç, zenginlik. Adil bir yönetim. Tecrübe ile elde edilen bilgelik ve bilimsellik.Adil yollardan elde edilmiş haklı başarı, zenginlik ve otorite. Bir başkasına tesir etme, hükmetme, barış ve adaletin hüküm sürdüğü yönetim. Koruyucu ancak hataları affetmeyen bir yapı.Kartta simgelenen tüccar ve arkasındaki asa, başlamayı düşündüğünüz girişimler ile daha önce elde ettiğiniz başarıların dengesini anlatır. Tüccarın geleceğine güvenle bakan bakışları sizin içinde bulunduğunuz duruma işarettir. Amaçladığınız şey sizin için fazlasıyla anlamlıdır ve karttaki asa dünya gerçekliğini simgeleyerek, hedefiniz ile gerçekliğinizi dengelemektedir. Bu kart iş, okul ile ilgili ya da bir cevabın beklendiği aşamayı ifade eder.
Ters Hırsların gerçeklerin görülmesine engel olması. Büyük ihtiraslarla girişilen bir işte başarısızlık. Haksızlık yapma, haksızlığa uğrama. Adalet gözetmeyen bir yapı. Korku, inat. Hak edilmeyen bir kazanç. Sağlığın kaybı. Engel tanımayan güç ihtirası ile yapılan bir teşebbüs, iyi başlangıçların danışanın aleyhine dönmesi, boşluk duygusuna dönüşen büyük başarı, uygun olmayan yollardan elde edilmiş haksız başarı, zenginlik ve otorite, Zoraki hükmetme, tahakküm , Korku ve güç, ihtiras, gurur, inatçılık, huzursuzluk, fiziksel yıpranma. Aklınızda büyük bir azim ve duygu yoğunluğu ile bağlı olduğunuz fikirlerin devamlılığına rağmen, sonuçlanmayabileceği gerçeğini ifade eden bu kart, hayal kırıklıklarına hazırlıklı olmanızı tavsiye eder.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.