Asaların Beşlisi

fal-ad1

Beş genç adam ellerindeki değneklerle kavga ediyor. Ancak yüzlerindeki ifadeden bunun asalarinbeslisi1düşmanca bir kavgadan çok güçlerini denemek için yapılan dostça bir oyun olduğu anlaşılıyor. Değnek Beşlisi, gücünüzü kanıtlamak zorunda olacağınızı gösteren bir işarettir. Bir yarışma, rekabet ortamına dikkat çeker.Size vaat edilenler gerçekleşmiyor. Adaletsizlikle karşı karşıyasınız. Sakin olmalısınız. Zaman içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz.

Sahip olduğunuz güven ve uyumu kaybediyorsunuz. Kavgalar, kasti kırgınlıklar ve değişiklikler yaşayacaksınız. Tekrar mücadele için cesur olmak zorundasınız. Dış koşullardaki çekişme fikir ayrılıklarına sebep olacak. Sizi kışkırtıcı ve iki yüzlü bulabilirler. Bazen bu kart sert ve otoriter bir erkeği ifade etse de, erkeği yönlendiren kadının etkisidir. Uyumlu olmanız gerektiğinin bilincine varmalısınız. Düz Eldekileri korumak için mücadele edilmesi gereği. Gücün kanıtlanması gereği. Rekabet. Tüm yeteneklerin ve becerilerin kullanılmamasını gerektiren bir görev. Düşünce ayrılıkları. Hukuki engeller.Bu kartın hakim olduğu duygu rekabet ve çekişmedir. Karşılaşma olasılığınız olan tartışma ve kışkırtmalara karşı güçlü durmanız faydanıza olacaktır. İş, aşk ya da aile yaşamınızda ciddi uyuşmazlıklar ve düşünce ayrılıkları yaşanabilir. Karşınızdakiler bencilce davranabilir.

Ters Bir rekabet ortamında rakiplerin hile yapabileceği yönünde bir uyarı. Engellemelere karşılık mücadeleyi sürdürme gereği, başarı. Cömert bir tutum, bildiklerini başkaları ile paylaşmak.Ciddi tartışmalar ve anlaşmazlıkların sona ereceği bir dönemdesiniz. Bu bitiş ise yeni başlangıçların ilk adımı durumundadır. Rutin akışın yerini daha yenilikçi yaklaşımlar alacaktır. Fiziksel olarak sağlık ve sporla gelen yenilenme bu döneminizin önemli ayrıntılarıdır.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.