Asaların Ası

fal-ad1

asalarinasi1ŞANS VE FIRSATA DÖNÜŞEBİLECEK BİR POTANSİYEL – BAŞARI GETİREBİLECEK YARATICI ENERJİ, GİRİŞİMCİ GÜÇ – KAZANCA DÖNÜŞEBİLECEK MOTİVASYON – KARAKTERDE GÜÇLENME VE KENDİ KENDİNE YAPABİLME GÜCÜ. “ENERJİ VE HEVES DOLUYUM, TAŞI SIKSAM SUYUNU ÇIKARIRIM.”

Şanslı bir dönem. Kazançlı bir işin ilk adımları, olgu ve fikir olarak yeni kıvılcımlar, keşfedilip-geliştirilmesi gereken bir fırsat, bu fırsatın kullanılması için gerekli şartların oluşması ve elimizden gelen her şeyin yapılması. Kendi kendine yapma gücü, insiyatif alma, riske girme, hırs, girişimci ruh, kararlı ve hedeflerinin peşinde koşan hareketlilik, mücadele gücü, cesaret, potansiyel. Mutlulukla sonuçlanacak derin bir ilişki, evlilik veya bir yolculuk. Güneşten sonra en yüksek enerjili karttır. Karakterde güçlenme, pozitif bakış açısı, kendine güven, korkularla yüzleşme, yeteneklerin farkına varılması, yaşama sarılacağımız çaba dolu zaman, güçlü istek, enerji ve motivasyon. Enerjiyi nasıl kullanacağına karar verme ve kimlik oluşumu için deneyim arayışı. Kimseden yardım beklemeyin, değerlendirmelerinizi kendiniz yapın. Tersi durumda korkular, güç kaybı, bencillik, dik başlılık. Başarısızlıkla sonuçlanacak işler, işin beklentileri karşılayamaması, bitişler. Mutsuz sonuçlanacak ilişki, vazgeçilen yolculuk, ertelenmiş kararlar. Küçük Sırlar serisinin ilk kartı Değnek Ası, Güneş kartından sonra en yüksek enerjiye sahip olan karttır. Kartta bulutların arasından uzanan kutsal bir elin yeşermekte olan bir değnek tuttuğunu görüyoruz. Bu keşfedip geliştirmemiz gereken bir fırsatın karşımıza çıkacağının ya da çıkmış olduğunun göstergesidir. Şanslı bir dönemin müjdecisi olan Değnek Ası yapabilme gücünde bir artışa, karakterde güçlenmeye işaret eder. İyi enerjiyle yüklü bu kart pozitif bakış açısının hakim olacağı, yaşama sarılacağımız, çaba dolu bir zamanın habercisidir.Önünüze çıkan fırsatların değerini çok iyi bildiğinizi ve olanaklardan yararlanmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunuzu gösterin. Sizi mutluluğa ulaştıracak derin bir ilişkiye gireceğinizi müjdeler. Kimseden yardım beklemeyin. Değerlendirmelerinizi kendiniz yapın.Ateşin gücü, yüksek ve güçlü enerji, değişim, girişim, başlangıç.

Düz

Başarı için bir fırsat, gerekli şartların oluşması. Kazanç getirecek bir girişimin ilk adımları. Bir istek, girişim, enerji ya da cesaretle bir başlangıç yapacağınızı gösterir. Kendine güven, engelleri aşabilecek enerji. Yeteneklerin farkına varma. Korkularla yüzleşme. Yeni bir ilişki, evlilik. Bir yolculuk.

Ters

Yeni başlanmış olan bir işin beklentileri karşılamaması, sona ermesi. Başarısız sonuçlanacak bir girişimin başlaması. Mutsuz bitecek bir ilişkinin başlaması. Güç kaybı, korku. Gerçekleri görememe, hırslara kapılarak yanlış adım atma. Vazgeçilen bir yolculuk. Almayı düşündüğünüz riskler ya da herhangi bir durumla ilgili yepyeni hedefleriniz varsa, bazı sorunlarla karşılaşabilir veya bu kararları ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir dönemde bencil ve dikbaşlı davranmamak yararınıza olacaktır.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.