Asaların Altılısı

fal-ad1

Değnek Altılısı zaferin, başarının, şöhretin ve tanınmanın kartıdır. Bu açıdan neşenin, asalarinaltilisi1hoşnutluğun ve bazı durumlarda tatminin ifadesidir. Başarının, zaferin ilanını anlatan bir karttır. Bazı durumlarda sürpriz bir “hak edilmemiş” başarıyı da vurgular.

İş yaşamında değnek altılısı başarıyı ve tanınmayı bekliyoruz anlamına gelebilir. Başarımızın, çabamızın ödüllendirileceği anı bekleriz. Ve bu başarıların artarak devam edeceğini gösterir. Kalabalık topluluklara yapılan sunumlar, parlak bir şekilde verilen sınavın temsilcisidir bu kart. İşinde yükselme durumu söz konusu olacaktır.
Ayrıca daha güçlü özgüvene bağlı olarak daha önce hiç bilmediğimiz bir gelişim evresini işaret eder. Sizi sürekli bunaltan endişelerden kurtulmayı ve özgürleşmeyi hedefler. Düz; İşini ve sosyal faaliyetlerini kendi seçen bir kişidir bu kartı seçen kişi. İş ve sosyal hayatında doğru kararlar verir. Duygularını ve egolarını kontrol edebilen birisidir. İrade ve enerjisini de doğru kullanır. Başarı odaklıdır.

Ters; Akılsızca yapılan seçimler. İş yaşamında ve özel hayatında irade ve arzuları dengeleyememek ya da yanlış kullanmayı ifade eder. Başarısızlığa uğramak.

fal-ad1
Pınar Gökçe

Pınar Gökçe

13 yıllık bir yorumculuk geçmişine sahip olduğunu vurgulayan yorumcu, bu yeteneğinin arkadaşları tarafından keşfedildiğini ifade ediyor. Sezgilerine son derece güvenen yorumcu, fincana bir kez baktığını ve geri kalan her şeyi tamamen hislerinin ona söyledikleri ile yorumladığını ifade ediyor. Samimi ve realist yorumları ile binnazabla.com da takipçilerini bekliyor...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.