Arkana Tarot Kartlarında Zamansal Kavramlar

fal-ad1

Akana kartlarına dair zaman kavramı, kartlarımıza danışanımız için en yakın tahmini süreyi aktarmamız için gerekli süreyi biçmemimizi kolaylaştırmakta kullanılır.

Değnekler: Hızla ulaşaşabileceğiniz, gerçekleşebilecek dileklerinizi belirtir. Sattler için de arayacak ya da günler için de işiniz olacak diyebilmek mümkündür. Tabii ki diğer gelen kartlarınız bu yanıtı destekliyor ise netlik kazanacaktır.

Kılıçlar: Hafta süreçlerinin hızla dileğimiz üstüne yakınlaştığımıza işaret edecektir.Bu zamanı en iyi şekil de değerlendirmek için sağın da solunda gelmiş olan kart açılımına dikkatememiz gerekir. Netice olarak hiç bir kart tek başına anlam taşımayacaktır. Be nedenle kartlarımıza iy odaklanmış olmamız gerekir.

Kupalar: Aylar alacak, zamana bağlı gelişecek hallerde vade vermemize olanak sağlayacaktır. Burada hislerin de devreye girmesi kaçınılmazdır. Çünkü, Aylar için de olacakları, aylar sonra olacakları anlatır iken kişinin kart sıralaması önemlidir.

Paralar: Uzun süreye yayılacak dileklere işaret eder. Kişi kendisi için kıdem kazanmak istediği durum için çabalamak durumunda olduğunu da gösterecektir. Belki kalbinde ki kişi için çokça adımlar atması sonucu niyetine ulaşacaktır. Belki de zamana akışına bırakması ile ancak er geç durumun gerçekleşeceği hakkın da yanıtlar sunacaktır…  Büyük Arkana kartları her daim süre vermeye bilir de.

Bu kartlar bir işin oluşumu, gerçekleşmesi için dünyevi olaylarla aracısız gerçekleşemeyeceğini belirtir. Bir şey için çabalamadan emeksiz yemek olmayacağını anımsatır bize adeta. Bazı kritik dönüm noktalarında karşımıza çıkacaktır. Bu neden ile öncelik kartların anlamı ve iç sesimizin bize ne söylediği ile alakalıdır. Sonuçlandırmak- Başlatmak- Bitirmek ile ilgili tüm öğrenmek istediğiniz kavramlara süre belirlemesi için durumunuzun detayını aktarmanız danışan ve danışılan arasında ki bağı, telepatiyi güçlendirecektir. Daha yakın süreleri duymak, sizin için olabileceklerin yönünü görmeniz için harika bir seçenektir Tarot falı. Bazı tarot uzmanları danışanlarına ise kartların denk gelmiş olduğu ayların burçlarına bakarak zaman dilimini bu şekil de belirtiyorlar:

İmparator Koç (21 Mart- 20 Nisan),  Aziz Boğa (21 Nisan- 21 Mayıs), Aşıklar İkizler (22 Mayıs- 21 Haziran), Araba Yengeç (22 Haziran) v.s gibi zaman aralıklarına göre yanıtlar sunacabilecektir. Yorumcunuzu seçin, kartlarınızı sorunuza niyet ederek seçin,niyetinizin açıkça sorusunu iletin. Hepsi bu kadar yorumunuzu uzman danışmanşardan alınız. 

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.