Aralık Ayı Burç Yorumları

fal-ad1

Koç burçları bir süredir sorunlu olan ilişkilerle ilgili bazı konularda iyileşme ve geri dönüşler alabilirler. Ayrıca daha çok eğitim ve akademik konular üstünde başarılı sonuçlar alabilirler. Farklı olana yönelmek isteyebilir yenilik üzerinde başarılı olabilirler.

Boğa burcu en çokta para konusuyla ilgili yoğun bir dönem içinde olacak. Maddi açıdan bütün avantajlara açıksınız. Geçmişten gelen hakkınızın geldiği paralar ya da davalar tekrardan gündeme gelebilir ve bunlardan kazanım sağlayabilirsiniz.

İkizler burçları sizler için bu hafta duygusal hayatınız ön planda olacak. Geçmişten gelen sevgililer ya da ilişkideki sorunlar bu haftanın gündeminde olabilir. Kadınlarla olan iletişimler de dikkatli olmalısınız. Özellikle rakipsel ortamlarda zarar görebilirsiniz.

Yengeç burcu: Kariyer açısından hafta boyunca güzel tesirleriniz olacak. İş ve kariyer açısından yenilikler önünüzde olacak. Duygusal anlamda riskli bir dönem yeni tanışmalara karşı gözlem de kalmayı tercih edin.

Aslan burcu: Duygusal hayatınızda barışmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi dışarı atın bu hafta hayat size güzel. İşinizde yerleşim değişiklikleri gündemde olabilir. Kendinizi dışarı atın bu hafta hayat size güzel.

Başak burcu:  Uzun süreli beraberlikleri olanlar bir anda evleniyoruz diye ortaya çıkabilirsiniz. Ya da bekarsınız güzel bir aşk başlangıcı sizi bekliyor diyebilirim. Kardeşlere dikkat edin bazı anlaşmazlıklar olabilir. Yatırım yapmak isteyen bir başaksınız çok güzel bir hafta diyebilirim.

Terazi burcu:  Ticaret konusu olduğunda yeni girişimler için harekete geçirebilirsiniz. Para beklentileriniz elinize gelebilir. Büyük alacak kredi konularında biraz erteleme yapabilirsiniz aceleye getirmemelisiniz. Aile konusunda uzlaşmalar söz konusu.

Akrep burcu: Uzun süredir beklenilen kıdem ye yükseliş nihayet sizlere sunuluyor. Zindelik ve güzellik bu hafta siz Akrep’ler de olacak. Çok büyük farklı yenilikler yapmayın. En azından bu hafta formunuzu koruyun imaj değişikliklerini sonraya bırakın.

Yay burcu: O fırsat bir daha gelse diyorsanız bu süreçte geçmişte o kaçırdığınız fırsatları tekrar yeniden bulabilirsiniz. Ağırkanlı olmak yerine harekete geçmeyi deneyerek bütün fırsatları teker teker elde edebileceksiniz. İlişkiler konusunda biraz sorunlu kişiler karşınıza çıkabilir büyük kararlar almayın bu hafta sürekli hareketli olmaya bakın. Birazcık kilo alabilirsiniz bu hafta.

Oğlak burçları bu hafta duygusal anlamda ikilem yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hasetler ortaya gelebilir. Bazı konularda güvensizlikler ön planda olabilir. Cesaretinizle de bildiğinizden şaşmazsanız yine başarı sizinle olacak.

Kova burçları iş planlarınızdan kimseye bahsetmemelisiniz ve bu konuda koz vermekten kaçınmalısınız. İlişkilerde açılan aralar kapanacak ve bir dostunuzdan çok güzel bir kıyak görebilirsiniz.

Balık burçları size güzel haberler var, bu hafta hedefiniz olan bir şey yapmak için çok güzel etkiler var harekete geçmelisiniz. Jüpiter’den güzel destek alıp destekçiler bulabilirsiniz. İş ve kariyerle ilgili yapmak istedikleriniz varsa bu konuda bir kadından da destek verebilirsiniz.

Gelecek hafta görüşmek dileğiyle şimdilik hoşça kalın.

Çok sevgiler

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.