Anneler Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Güne girişin ilk saatlerinde Ay; Yay burcunda giriş yapıp; sabah saatlerinde Oğlak burcuna geçiyoruz. Resmi görünümün ön planda olduğu, sorumluluklarımızla ilgileneceğimiz yaklaşık iki buçuk gün geçireceğiz.

Ay; Oğlak burcunda sorunlarımız, sorumlu olduğumuz konular gündemdedir. Duygularımızda daha mantıklı ve iş odaklı hareket ederiz. Gecenin ilerleyen saatlerinde Ay’ın Uranüs’le trinesi gerçekleşiyor. Sıra dışı fikirler, yaratıcı zihinsel faaliyetler açısından geç bir saat dilimi olmasına rağmen kullanmış olabiliriz. Sabah saatlerinde; aklında farklı bazı düşünceler, önceden aklımıza gelmeyen çeşitli çözümlerle uyanmış olma ihtimalimiz var. Yine gece saatlerinde etkili olan Ay – Satürn kavuşumu; özellikle sorumluluklar konusunda bizi biraz zorlayabilir. Sorumluluklarımız aklımıza gelebilir.

Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen Ay – Merkür trinesi; duygusal anlamda kendimizi keyifle ifade edeceğimiz, özellikle erken kalkanlar için eğitim ve çalışmalarında sağlam ilerleme kaydettiren bir süreci sağladı. Merkür olumlu açılarında özellikle öğrenme ve eğitim konusunda fırsatlar ve destekleri de önümüze getirir. Zihinsel anlamda da dengeli ve olumlu etkiler yansıyor günün geneline. Yaratıcı çalışmalar ve iletişim konularında dikkate alabiliriz aynı zamanda bu olumlu görünümü…

Yine sabah saatlerinde önümüzdeki birkaç günü etkileyen; Ay’ın Ay düğümleriyle gerçekleştireceği güzel bir süreç var. Ay – Güney Ay Düğümü sekstil açısı geçmiş tecrübelerimizden destek alarak; birlikte yapılacak ileriye yönelik çalışmalarımızın ifade edileceği Ay’ın Kuzey Ay Düğümüyle gerçekleştireceği trine önümüzdeki aylar için de olumlu görünüme sahip.

Bugün Anneler Günü!!! Binnazabla ailesi olarak tüm değerli takipçilerimizin, içinde, annelik şefkati olan, canlılara doğaya annelik yapan herkesin bu özel gününü kutluyoruz.

İyi Sevgi, şefkat, değer verme gönlümüzden ve yolumuzdan eksik olmasın. Bir günün değil; yaşadığımız her anın değerini bilmek ve saygı duymak dileklerimizle!!!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.