Eğlenceli Aktiviteler için Doğru Zaman

fal-ad1

4 Eylülİyi Pazarlar Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay, Pazar gününün tamamında dengenin ve nezaketin burcu Terazi burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Pluton karesi, biraz stresli hissetmemize neden olabilir. Belli bir konu ya da ilişki üzerinde, duygusal anlamda yoğunlaşabiliriz. Plüton etkisiyle oluşabilecek kuvvetli, zorlu konular duygusal anlamda bizi yorabilir. Öğle üzeri Ay ve Mars arasında altmışlık bir açı oluşuyor. Bu açıyla gelişecek uyumlu etkiler altında, özellikle efor gerektiren konularda daha rahat hareket edebiliriz. Hafta sonu olması nedeniyle de bu saatlerde sportif faaliyetlerde bulunabiliriz. Mümkünse takım oyunları, eğlenceli ve hareketli aktivitelere katılabilir ya da organize edebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay – Uranüs karşıtlığı, belirginleşiyor. Ani, beklenmedik hareketler 4 Eylül2gerçekleşebilir. Dengemizi korumakta zorlanabiliriz. Dikkatli olmamız gereken ve bu etkilere çok açık bir zaman dilimi… Günün tamamında etkili olacak Güneş ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu; kalabalıklarla, yapılacak işler, takım ve ekip çalışmaları için çok uygun etkiler veriyor. Kuzey Ay Düğümü etkisi aynı zamanda ileriye yönelik kadersel etkileri de verir. Bu nedenle; yeni konular, ileriye dönük çalışmalar konusunda güzel fırsatlar da elimize geçebilir. Ancak; her durumda Merkür retrosunu hatırlamak yerinde olur.

4 eylül3İleriye dönük hedeflerimizle ilgili ani planlanan işlerimizde beklemek, fikir geliştirip planlama yapmak daha sağlıklı olabilir. Çalışmalarımızı harekete geçirmek için retrodan sonraki tarihleri değerlendirmek yerinde olacaktır. Yardımlaşarak ve birlikte hareket ederek, ileriye dönük yapılacak işler için çok şanslı etkiler altında olacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.