Akrep Güneş Karması

fal-ad1

7. Evden 1. Eve geldikleri için Akreplerin kökeni Boğa Burcudur. Maneviyatı öğrenmek için büyük olaylar yaşanması gerekiyor ki Akrep burcu kişileri yaşamları boyunca büyük olaylardan imtihan olup maneviyatlarını yükseltmekle ilgili sınavlardan geçerler. Eski hayatlarında Boğa oldukları şimdiki hayatlarında Akrep olsalar da geçmiş hayatlarındaki Boğanın alışkanlıklarına bağlıdırlar. Yemekten keyif almak, maddeye sahip olmak güvenceyi önemsemek vardı Boğa’da Akrep boğadan geçiş yaptığı için Akrep olduktan sonra da Boğa burcu meziyetlerine de sahiptir.

Huzur arayışı hep devam eder, aileden kalan paraları olabilir miras alabilir. Önceki hayattaki parayla olan bağları kazanmayı öğrendiği önemi çok iyi bildiği için şimdi ki hayatlarında Akrep burçları önce cebinde akrep var sözüyle anılırlar daha sonra daim kazanca sahip olduklarında bolca harcar kazanır harcar ve bunu sürekli yapmaya devam eder. Akrep burçları için paranın önemli olmadığını düşünürler önceleri, bazı güvendikleri kişilerden darbe yiyebilir parasal kaynaklar kaybolabilir. Sonradan kazanmaya başlar ve tekrar aynı hataları yapmaz. Sadık ilerlerken problemden yorulur ve sonra kendisi ufak tefek kıskançlıklar çıkartarak ilişkisini dinamik tutmaya çalışır onun kendince geliştirmiş olduğu bir tekniktir genelde işe yarar hisleriyle neyin doğru neyin yanlış olduğunu sezinleyerek yapacağı için amacına ulaşana kadar durak bilmez.

Önceki hayatlarında her şeye sahip olan Boğa burcundan gelmiş olduğu için şimdiki hayatlarında çok çabalayarak elde etmesi gerekir. Kıskançlık değildir imrenir kendindeki eksiği görür ve geliştirip aynını elde eder ki yaşam konforunu yukarı çeker. Ailesine düşkünlüğü ebeveyn olarak çocuklarına olan bağlılığı ilişkisine sunduğu sonsuz aşk Akrep Burcu için önemli değerleridir. Onlardan birine zarar geleceğini hissederse ufak tefek oyunlar döndüğünü sezinlerse kendisi de ortamına göre oyunlar yaparak sevdiklerini koruma mücadelesine girer. Bunun dışında; yaşatılan her neyse para, aşk, kişi, madde kaybı ona hep bir evrilme yaşatır. Örneğin, çok severek bir çanta almıştır onun için çok önemli olur ve onsuz yapamaz o çantası yıpranır ve kaybetme korkusu ortadan kaybolur bu şekilde kaybettiklerinin ardından üzülmeden maddeye olan ihtiyacın önemsiz olduğunu bilir ve maneviyata önem vermeye başlar.

Zorlanan Akrepler sonradan hayattan psikolojinin olduğunu fark eder. Boğada geldiği için tek düze hayattan hoşlanıyordu içine kapalıyken sonradan insan bilimi ruh bilimi hakkında çetrefilli ilişkiler içinde bulurlar ve kendilerini insan psikolojisini çözen sezgileriyle yöneten konumda bulurlar. Bu, onlar için hem derinlik kazanmış yönlerini keşfetmelerini sağlar hem kendisi kadar çevresine yön gösterici izler bırakmasını sağlayan yönünü ortaya çıkartacaktır.

Akrep burçlarının Boğadan evrilerek 7. Evden 1. Eve olan yolculuğu bu şekilde gelişir. Haritasında ilk dekantta doğan 0-10 Derece Akrepler bu etkiye sahip olurlar.

10 derece 20 derece ikinci dekanda olan akrepler onlar hem para kazanıp kendi ürünlerini elde etmenin kıymetini bilmekten geliyorlar. Aşırı derecede titizler plancılar sivri diller birçok şeyi beğenmeyerek elerler çünkü Başaktan geliyorlar. Manevi duygulara önem vermeniz gerektiği için şükürcü olmanız gerektiğini öğretiyor sıradan işlerden soyut kavramları öğrenmekle ilgili imtihanlardan geçeceksiniz. Finans konularında ve sektörlerinde başarılı işler yaparsınız. Medikal alan ve şifa alanında başarılı olursunuz şifacılık Reiki alanında çok başarılı olurlar.

20 derece ve 30 derece üçüncü dekan doğmuş olan Akrep Yengeç burcundan gelmektedir. Haritalarında Yengece denk geliyor çünkü. Vatanseverlik, milliyetçilik oldukça baskındır içlerinde. Aktif çalışan oldukları halde aileden para alacaklar, miras alacaklar ve eve aileye yönelecek çünkü. Ev hayatında aileye değer aile içinde düzeni sağlamak imtihanı olacak. İç ve dış mimarlık evden çalışmak iyi olabilir. Dış dünyada çok olmayacakları için evden çalışma kuracaklardır. Fırsat bu konuda çok olacak. Siyasetçi olabilir fanatikleşebilir Yengeçten destek aldıkları için içlerinde bastırmakta zorlandıkları öfke patlamaları olabilir. Sakinlik uzun dinlemek bu öfkeyi bastırmayı sağlayabilir.

Hangi zaman aralığında doğmuş iseniz o zamandan bu zamana kadar kaderin size nasıl bir zemin hazırladığını öğrenmek isterseniz uzman yorumcularımızla sizleri engin bilgilerinize ulaştırmak ve bilgilendirmek üzere Binnazabla ’ya bekliyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.