Akrep, Balık, Yengeç Burçları Haziran Ayında Neler Yaşayacak?

fal-ad1

Akrep burçları yeni yıldan itibaren Mars’ın Kovada oluşturduğu kareden kaynaklı ertelenmeler yaşamıştı. Örneğin diyet yapılmak istendiğin de ise tam anlamıyla sonuç alınamamış olabilir ya da bir işe niyet edildiğinde bozan birileri çıkmış olabilir. Dolması gereken bir süreç olduğu için tam anlamıyla nasibinizi bunlar düşene kadar ki zamanda uğraşlarımız boşa çıkmış olabilir ama kısmetinizi elinize bir şekilde gelecek bunu bilmelisiniz sevgili Akrep burçları. Mayıs ayında olduğu gibi Haziran ayıda tamamen temkin ay olarak gözüküyor. 13 Haziran’da İkizlerde yeniay gelişirken Merkür’ün Yengeç’e geçmesiyle birlikte daha anlaşmada daha uzlaşmacı kişiler olacak etrafınızda, iletişiminiz güçlü olabilir ondan sonraki süreçte zam isteme ya da iş istemi konuları hakkında kendinize sezgilerinize öncülük edebilirsiniz. Ayın ortasından sonra aşk karşınıza çıkabilir. Jüpiter Venüs ile burcunuz üzerinde etkileşimde olacağı için aşkı birçok yerde karşımıza çıkmış olarak görebilirsiniz. Bazı kare açıları olduğu için sakinlik ve dinginlik ruhumuzdan ayırmamalısınız. Uranüs ve Merkür’ün çatışma alanları çok olacak ve on dokuzundan sonra olacak çok inceleyip adımlarınızda satımlarınızda, imzalarınızda sezilerinizi kullanmayı ihmal etmeyin. Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay sayesinde 28 Haziran da sakinliğinizle başarı sağlayabileceksiniz.

Yengeç burçları için uğramış olduğunuz haksızlıklardan sonra bir nevi ödüllerinizi alabileceğinizi söyleyebilirim. Sürprizlerle dolu olan Uranüs gezegeninin aksiyon vereceği Merkür 12 Haziran’da burcunuzda bulunacak. Gözlemlemeden içinize sinmeden hiçbir şey imzalamama nasıl gerektiğini kendinizi hatırlatmanız gerekecek sevgili Yengeç burçları. Uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz davalar varsa bu konuda Merkür destek verecek. Boğa Burcu’nda olan Uranüs enerjik bir hava katarken Satürn’ün Oğlak Burcu’nda olan dinamiği sayesinde lüks olarak gördüğünüz veya imkansız olarak düşündüğünüz bir durum gelişecek. Kader size değişken bir durum verecek. Dış görünüşünüz ile ilgili değiştirmek istediğiniz estetiksel tüm konular da uygun bir sürece girdiğinizi hissedecek ve bunu gerçekleştirmeye koyulacaksınız. Çok fazla tasa ve kaygı hissedebilirsiniz ferah düşünmeye çalışırsanız daha başarılı olacaksınız. Bir aile yakınınızdan uzaklaşabilirsiniz. 20 Haziran sonrası çok daha güzel günler gerçekleşecek ama itinalı konuşmaya ve seçici cümleler ile hitap etmeye dikkat etmelisiniz. 26’ sı salı gününden sonra yeni girişimlere yavaş yavaş adım atabilirsiniz. Yedi ayın son günleri aileyle aranız bozulabilir, kendinizi işe odaklanmanız da yarar ve fayda var.

Balık burçları, kendiniz için uzun süredir yapmayı düşündüğünüz her konuya bu ay yenilik getirerek değişim getirerek gerçekleştirmek üzere kararlar alacağınızı söyleyebilirim. Yeniden itibaren uğraş gösterdiğiniz birçok konuda ertelenme yaşamış olabilirsiniz bunları toparlayarak daha güçlenmeye başlayacaksınız. Muhteşem bir ay olacak sizin için. Jüpiter ve Uranüs, karşılıklı savaşan yarışan hali size çok güzel etki verecek işiniz gücünüz rast gelecek çok keyif alacağınız bir ay olacak. Dekor, yenileme, iş genişletme, yeni kişilerle farklı insanlarla bir araya gelip sizi mevkii anlamda yükseltecek destek verecek insanlarla desteklenebilirsiniz. Şansım yerine geldi diyerek sürekli kendinizi güçlendirin. Neptün’ün burcunuz üzerindeki seyri sayesinde çok güçlü sezgilere sahip olacaksınız kendi iç sesinizi kulak verin. İmza alacağınız vereceğiniz her konuda başkalarına fikir danışarak o şekilde imzalayın. Yenmiştiniz 13 Haziran’da azıcık daha ferasetli olmaya gayret etmelisiniz. 15 Haziran’dan itibaren küs olduğunuz birileriyle barışma sürecine gidebilirsiniz. Duygusal hayatınızda böyle bir değişik etki söz konusu olacak.18 Haziran’a kadar alınganlık ve hassasiyetiniz olabilir böyle davranmazsınız daha huzurlu daha şanslı bir ay geçireceğinizi söyleyebilirim. 25 Haziran ulaşmayı hedeflediğiniz hedefinize çok az bir süre kaldığını fark edebileceksiniz. Kendinize ait haritanıza baktırmanızı da önemle tavsiye ederim.

Sevginin ışığı altında aydınlanmak dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.