Ağzınızdan Çıkan Her Söze Dikkat Edin

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; günün büyük bölümünde Koç burcunda hareketini sürdürüyor. Öncü burçlarda Plüton, Uranüs, Merkür ve Jüpiter’in bir süredir devam eden sert açıları, bugünü daha da gergin hale getiriyor.

Ay’ın açıları da bu nedenle biraz zorlayıcı olabilir. Merkür – Jüpiter karesi de hayatı gün içinde daha stresli ilerletebilir. Duygusal kontrolümüzü sağlamaya özellikle dikkat etmeliyiz bugün… Ani, inişli – çıkışlı ve sert tepkiler vereceğimiz, dilimizin sivri olabileceği bir gündeyiz. Ağzımızdan ya da zihnimizden çıkan her kelime ve cümleye özen gösterelim lütfen! Sarf ettiğimiz cümleler büyüyüp, amacının dışına çıkabilir.

İşler biraz daha mücadele gerektiriyor. Yürüttüğümüz ya da peşinde koşturduğumuz çalışmalar için daha fazla efor sarf etmek gerekecek gibi…

Ticaret, hukuk, seyehat ve benzeri konularda, bankacılık işlemlerimiz, parasal süreçler, alış – verişler, senet ve sözleşme gibi evrak işlerimizde de dikkat edersek hiç fena olmaz! Siyaset ve politika gündeminde de sert söylemler, gerilimli dakikalar yaşanabilir. Para piyasalarında dengesizlikler dikkatimizi çekebilir. 

Akşam saatlerinde biraz rahatlıyoruz. Satürn; Ay’la birlikte gerginliğimizi azaltıp, işlere destek oluyor. Kendimize ya da çok da zorlamadan evdeki işlerimize odaklanabiliriz. Büyüklerden destek de alıyoruz. Ardından Ay; Koç burcunda boşluğa giriş yapıyor. Burada ilerleyişini sürdürüken; özellikle günün kalanında yeni işlere başlamak çok doğru da olmayabilir. Zaten ani ve gergin hareket eden, ucu büyüyen enerjilerle dolu bir gün. Bu süreçte akışta kalmak en güzeli olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.