Açık, Net, Dobra Olma Günü

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Kova burcunda ve küçülüyor. Gece saatlerinden itibaren etkili olan Ay – Mars karesi etkisini sürdürüyor. Sabah saatlerine de taşınan bu gergin enerjiye karşı dikkatli olmakta fayda var. Geceyi stresli ve gergin geçirenler açısından özellikle sabah saatlerinde ve günün sonraki bölümü için biraz nefes çalışması ya da hafif bir yürüyüş iyi gelebilir.

Merkür – Pluton kare açısı da bu etkiyi zorlaştırıyor. Net, doğru, acıtıcı ve dolaysız konuşmalar bugün gündemimize yerleşebilir.

Bugün konuşma dilimiz biraz resmi olabilir; hatta sertleşebilir. Bir süredir bekleyen; konuşulması ve açıklanması gereken konularla ilgili net, kararlı, dolaysız bir üslup kullanılacağının altını çizelim. Aslında net olunması; dolaylı olmaktan iyidir çoğu zaman… Ancak; bugün yine de önümüzü görmek ve şartları da iyice gözden geçirerek dilimize hakim olmak da düşünülebilir.

Gün içinde Koç’taki Merkür’ün bu defa Jüpiter’le karşıtlığı devrede. Merkür’ün diğer gergin açısını da büyütebilecek bir görünümden bahsedebiliriz. Biz deriz ki; gerçekleri söylemek konusunda; kesin kararlıysanız, sorun yok. Ancak; kırıcı ve sonradan toparlanması zor olan durumları da öngörerek en azından pot kırmamaya özen gösterelim. Hatta kalp da kırmamaya özen gösterelim. Açılar gergin; işler büyümesin!

Kolektif alanda da özellikle gergin üsluplar, sert mesajlar gündemimizde yer alabilir. Sosyal alanda da tartışmalara girerken dikkatli olmakta fayda var.

Akşam saatlerinde Ay’ın Jüpiter’le trinesi dileklerimiz ve şansın geliştirilmesi adına uygun etkiler veriyor. Özellikle Jüpiter’i natal haritasında retro olanlar daha da şanslı.

Hemen ardından gelen Ay – Merkür sekstili’de gün içinde sertleşen konuşmaları; bu kez güzel sözlerle yumuşatabilir. Kalbini kazanmak istediğimiz kişi ya da kişiler varsa; değerlendirelim. Ayrıca; ifade etmek istediğimiz, iletişime geçerek çözmemiz gereken konuları da çözüme kavuşturabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.