Açık ve Koyu Telve Nasıl Yorumlanır?

fal-ad1

kahve0Kahve falın da koyu renkli semboller katı tutumları gösterir. Durumda karmaşa varsa açıklık kazanmakta zorlanılan meseleler varsa o zaman renkleri telvelerin koyu olarak belirecektir. Bazı semboller açık renkte gelebilir. Kahve falın da açık renkteki semboller ile çıkarsa göz aydınlığı yaşayacaktır. İki kişi arasın da kalpler açık renkte ise hoşlantı vardır. İki kişi etrafında açık renkte objeler varsa hayallerinin ne olduğunu ya da hayallerinin gerçek olacağı şeklinde yorumlanabilir. Kahve falın da açık renkte ki detayları, gelişmelerin sonucunu anlatacaktır. Açık renkte olan semboller ,çözüme kavuşacak konuları ele alacaktır.Açık renkli eşyayı anlatabilir,açık renkli saçı anlatabilir. Açık konuşmalar yapmak gerekiyorsa beyaz dudak sembolü olarak gelecektir. Bu ve buna benzer bir çok sembolün kazanma – özgürlük – barışma – kavuşma – başarılı olmak gibi sonuçlarını müjdeler.

Kahve falın da koyu renkli semboller bizlere neler yaşandığı, yaşanacağı,olup olmayacağıkahve3 gibi konulara açık getirecek şekillerdir.Diğer yorumu da erkek sembollerdir. Aşk üzerine bir fal bakımına adamın kadın üzerinde ki duygu düşüncelerini ifade edecektir. Örneğin sembol koyu renkte ki bir insan figürü şekli ise o kişinin size duygusu olduğunu da göstermekte kızgınlığı olduğunu da anlatabilir. Açık renkte ise bir kadının erkeğin hakkın da düşüncelerini,hislerini sembolize edecektir. Bu durum da tüm sembollerin geneli anlam kazandıracaktır.

Koyu renkte çıkan bir sembol beklediğiniz haberi temsil eden kuş figürünü koyu çıkmış etrafı da karanlık bir gölge olarak gösteriyor ise, o iş hakkın da olumsuz yanıt alacağınızı vurgulayacaktır. Haberci sembollerde sembol net belirgin olur. Diyelim ki mektup sembolü ,koyu renkli ise olumlu haberdir etrafında ki semboller açık renkli ise bir işin olacağını ya da barışılıcağını müjdeleyecektir. Koyu renkli ev sembolü ile sırtı dönük insan bize haneden bir kişinin uzun süre uzaklara gideceğini anlatacaktır.Açık renkte çıkan insan figürü belirmiş ise bir kadın ziyaretine gideceksiniz demektir.

kahve1İş hayatı için maddi gelişmelere dair koyu renkli semboller güçlü, girişimci adımlar atacağınızı müjdeleyebilecektir. Aşk için ikilemde kalmışsanız sembollerin yarısı açık renkte diğer yarısı koyu renkte belirecektir fincanınızda. Kahve falın da açık ve koyu renkli semboller nasıl yorumlanır? Koyu semboller durum sembolleridir. Açık semboller oluşum sembolleridir. Etrafında çıkan semboller, rakamlar, nesneler, şekiller tüm falın bize anlattığı mesajları ve müjdeleri görmeyi sağlar. Hiç bir detay atlatmadan saat yönün de çevrilerek bakılan fincan, sonrasında akıtılıp bakılan tabak geçmiş ve geleceğe doğru haberler verecektir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.