9 Ekim-14 Ekim Haftası Astroloji Yorumu

fal-ad1

“Bir köprüde karşılaşmış iki inatçı keçi misali…” Ekim ayını tarif edecek olsak aynı bu sonuca varırdık sanırım. Kıyıda kalmak isteyip yüzme bilsek bile yanımızdan akıp gideni öylece izlediğimizi görebiliriz. Sanki herkes ‘’ben olmasam da olur’’ tavrında olurken gerekli yerlerde bulunmayabilir. Ne olursa olsun bana iş çıkmasın yaklaşımı sergileyebilirken kimisi ‘’aman bana bulaşmasın’’ üzerime sıçramasın da ‘’gerekirse şimdilik böyle kalsın’’ kıvamında etliye sütlüye karışmadan sakin bir hafta geçmek isteyecek. Bunu tetikleyen Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay olacak. Bir tarafımız aşırıcı velveleye hazır nerede sorun varsa oraya nazır durabileceğiz; her an kavgaya hazır her an uyumsuzluk çıkartabilen duruşlar tartışmalar içerisinde olabileceğiz, artık kişisel haritanız neyi destekliyor ise yaşayacağınız koşullar ona göre belirlenecektir. Bir diğer yanımızla da bu tarz olayların olmaması adına denge bulmaya çalışıp tüm huysuz insanlara rağmen barışçıl yönlerimizi ortaya koymaya çalışacağız. Terazinin doğası gereği dışarıdan tetiklenen konularda harekete geçen yapısını iyi yönde kullanacağız. 10 Ekim Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi ile gözlemde kalıp doğru zamanda adımlar atan yaklaşımlar sergileyebileceğimizi gösteriyor.

11 Ekim Venüs ve Mars’ın oluşturduğu kare ikili ilişkilerdeki kontrolün zorlaşacağını vurguluyor. Kafamıza taktığımız bütün konularda dışı vurum sergilemek için kendimizi tutmakta zorlanabiliriz. 12 Ekim Plüton ve güneşin karesi ise daha çok topluma mal edilecek konulara işaret ediyor ve toplumun manipülasyonun ön planda olacağını gösteriyor. Bunu takip eden takıntılarımız ve saplantılarımızın peşinden gitmek isteyebiliriz, buna dikkat etmeliyiz. 12 Ekim Ay Yay burcuna geçiş yaptıktan sonra ego savaşları içinde olduğumuzun hissine kapılabilirsiniz. Çok fazla had bildirme yapayım, şuna yerini bildireyim kendine gelsin demeden sakinliğimizi korumalıyız.13 Ekim Mars’ın ılımlı açısında olan Yay burcundaki enerjiyi spora yönlendirebilirsiniz. Bu hafta bir ani olgu gelip şaşırtacak, tam alışmıştım derken sıra dışı olaylara yer verebilecek. Tüm bu farklı gelişmelerden sonra yoğun bir haftayı daha geride bırakmış olacağız,14 Ekim Pazar günü kendimizi rahat hissedeceğimiz eskisi kadar hiçbir şeyi kafaya takmadığımızı gördüğümüz rahat bir gün geçireceğiz.

Bu haftanın getirileri güzele benziyor, önümüzdeki haftanın güzel enerjiler getirmesi temennisiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.