2016 İkizler Burcu Yorumları

fal-ad1

ikizler3Merhaba sevgili Astro-takipçiler,

Yeni yılınızı kutlarım. 2016 İkizler Burcu yorumları için sadece kendi burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okumanızı talep edeceğim. Yükselen burcunuz, öz güneş burcunuzdan daha etkili olacaktır.

2016 İkizler Burcu yorumları; Sevgili İkizler, zor bir yıl atlattık. Hem ülkemiz adına hem de yakın çevremiz adına kendimizi bulmaya çalıştık. Hayatı anlamaya çalıştık ve biraz da ikili ilişkilerde sınandık. Siz İkizler burçları ve yükselen burcu ikizler olan bireyler için şunları diyebiliriz ki Satürn’ün Akrep transiti sizlerin altıncı evlerinizi zorladı.

Sorumluluklar eviniz ve rahatsızlıklar ve hastalıklar ile ilgili evinizde zorluk ve engellerle karşılaştınız. Günlük rutinleriniz, çalışma ortamınız ve sorumluluklar eviniz hususunda zorlu bir yılı atlattınız. Önümüzde bu sorunların telafisini yapacağımız bir süreç geliyor. Jüpiter Başak transiti nedeni ile siz İkizler ’in yönetici gezegenini paylaştığı Başak burcunun Merkür yönetimi zihninize bedeninizin eşlik edemediği gibi durumları ön plana taşıyor.

Zihniniz ve istekleriniz hep daha ilerisini hedeflerken bedeniniz ve yaşam koşullarınız gerekçeleri ile kendinizi hapsolmuş hissetmeniz çok çok olağan fakat artık dört duvardan çıkacak ve sosyalleşeceğiz. 2016 İkizler Burcu yorumları gösteriyor ki özellikle karşıt burcunuza Yay burcuna gelen Satürn sizleri evlilik ve ortaklıklar ilgili konular üzerinde set ve engellerle karşılaşacağınızı söylemektedir.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz İkizler burçları için inceleyelim;

2016 İkizler Burcu Aşk Hayatı

Evli ikizlerin evlilikleri ile ilgili zorluk ve sıkıntılara göğüs gereceği biz zaman onları beklemekte ve bekâr İkizler için de evlilik ve ortaklık gibi süreçler için karşılaşacakları
ikizler2engelleri aşmak adına güç toplayacakları bir zaman geliyor. Satürn’ün set ve engellerini küçümsemeyiniz. Fakat tam anlamı ile olumsuz olarak ta kabul etmemeliyiz. Çünkü Satürn bize bu konulardaki set ve engelleri koyabilmesi için bizi bu konudaki mertebelere yükseltmesi gerekli.

Yani 7. Ev konuları üzerinden sınanmanız için 7. Ev konularını hayatınızda taşımanız gerekmekte. Bu da evlilik ve ortaklıklar ile ilgili konularla hayatınızın şekilleneceğini siz İkizler burçları ve yükselen ikizler için söyleyebileceklerimiz arasında.

2016 İkizler burcu Kariyer Hayatı

Satürn Yay’da 7. Ev temalarında disipline bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Özellikle kariyer yaşamınızda ortak kazançlarınız, eşinizin kazançları, ortaklıklardan kazandığınız maddi manevi hak edişler ve güvenceler konusunda sağlamlaşan ve güçlenen bir yıl siz İkizler Burcu bireyleri beklemektedir.

Diğer yandan mal varlığı ile ilişkili olan Jüpiter, İslami Astrolojide de el-Rezzak, rızık, bolluk bereket ve müşteri isimlerini alan bir gezegen olduğunu bilmeliyiz. Jüpiter’in yıl boyunca konumu Başak’ta olacak. 9 Eylül 2016 yılı sonrası ise Terazi burcuna geçiş yapacak.

Jüpiter ise Başak seyri ile siz İkizler’in 4.evinde konumlanıyor. Aile ve yuva haneniz üzerindeki sorumluluklarda büyüme ve genişleme gerçekleşecektir. Maddi manevi köklerinizden ve göbek bağı ile bağlı olduğunuz kişilerden yardım görmeniz ve hizmet sunmanız olağandır.

2016 İkizler Burcu Sağlık Durumu

Jüpiter 9 Eylül 2016 tarihine kadar Başak burcunda seyir edeceği için sağlık problemleri ikizlier1yaşamayacağınızı söylemek isterim. Daha çok aile ve yuva hanenizdeki bireyler ve sorumluluklar ile ilgili olabileceğiniz bir zaman dilimi sizleri bekliyor. İkizler’in 6. Ev sağlık aksında akrep yerleşkesi vardır. Bu durum da hormonel sıkıntıları gösterir. 2016 yılında Akrep burcunda yeniay ve dolunay yaşayacağız. Bu zamanlarda bol sıvı tüketmeniz ve yıkanmaya özen göstermeniz önemlidir.

Sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.