7 Eylül Çarşamba Astroloji Yorumu

fal-ad1

7 eylülDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay, tüm gün boyunca Akrep burcunda seyrine devam ediyor. Kendinden emin olacağımız, güçlü ve etkin görüneceğimiz etkiler altında olacağız. Akrep burcunun belirgin özelliklerinden olan çekici, tutkulu, iradeli, kararlı ve kuvvetli bir görünüm sağlayabilir ve davranabiliriz. Şartları doğru değerlendirdiğimiz takdirde; başarı sağlayabilir, işlerimizde olumlu gelişmeler elde edebiliriz. Maddi anlamda sigorta, kredi gibi konularda rahat ilerleyebileceğiz. Birkaç gündür etkisi altında olduğumuz Güneş-Plüton üçgeni; sabah saatlerinden itibaren netlik kazanıyor. Otorite konumundaki kişilerden destek alacağımız ve projelerimizde, girişimlerimizde kararlı, hakim, hırslı davranacağımız güzel destekler alıyoruz. İş başvurularımızı ve etkili konumlardaki isimlerle görüşmelerimizi bu gün içinde gerçekleştirebiliriz. İletişimde bulunduğumuz kişilerin üzerinde etkili olacağımız, başarı sağlayacağımız bu günleri iyi değerlendirebiliriz.

Öğleden sonra devreye girecek ve iki gün boyunca etkili olacak Venüs – Satürn altmışlık7 eylül 2 açısı, özellikle ikili ilişkiler açısından olumlu etkiler taşıyor. İlişkilerimizde daha sorumlu, fedakar, sadakatli davranacağımız, özel anlamda kalıcı adımlar atabileceğimiz, arkadaşlarımıza sağlam, pratik destekler verebileceğimiz şanslı iki günlük süreç içindeyiz. Çalışma ortamlarımız, işimizle ilgili olarak daha düzen – tertip sağlayabilir, fazlalıkları temizleyerek sadeleşme imkanı bulabiliriz. Bu alanda da kalıcı ilişkilerin başlama imkanı doğabilir. Yine öğleden sonra etkili olacak, Ay – Chiron üçgen açısı; edindiğimiz tecrübeleri ilişkilerimizde değerlendirebileceğimiz, bilgelik gösterip, destek olabileceğimiz saatler içinde olacağız. Aynı ölçüde; kendi hatalarımızdan, eksik taraflarımızdan dersler çıkarıp tecrübe edineceğimiz iki taraflı bir süreci deneyimleyebiliriz.

7 eylülAkşam saatlerinde Ay – Merkür arasında altmışlık ve güzel bir açı belirginleşiyor. İletişimde yoğunluk artabilir. Toplantılar, duyurular, fikir paylaşımları açısından uygun saatlerdeyiz. Hızlı hareket edeceğimiz, hızlı fikir üretip, haberleşme sağlayacağımız zaman dilimindeyiz. Ancak hemen hatırlatmakta fayda var; Merkür retrosu devam ediyor… Bu nedenle yeni çalışmalardan ziyade, önceden başlayan işlerimize yoğunlaşmak, yeni konularda mümkünse sadece beyin fırtınası şeklinde bir ön çalışma yapıp henüz adım atmamak uygun olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.