30 Ağustos Zafer Bayramı Astroloji Yorumu

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Onuruyla savaşan bir milletin gösterdiği kahramanlığın, büyük taaruzun sonunda kazanılan zaferin bayramı kutlu olsun.

Ay; ilk dördün fazında ve Yay burcunda yoluna devam ediyor. Tam da bayram girişi; seyahat ve tatille ilgili rahat hareket edeceğimiz bir gündeyiz. Günün ilk bölümünde Ay – Satürn kavuşumu; sorumluluklarla birlikte engellenme ve kısıtlanma sürecini yaşamamıza neden oldu. Bir yandan daha serbest hareket etme ve planları uygulama isteği diğer taraftan bazı engeller ve beraberinde sorumluluklar zorlamış olabilir.

Geri giden Merkür’le birlikte bu açı; seyahat, yapmamız gereken işler, teknolojik konularda aksilikler ve gecikmelere de neden olabilir. Bu konuda dikkatli olmak yerinde olur. Ayrıca; yollarda ve işlerimizi yetiştirmek adına koşturduğumuz ortamlarda, evimizde, arkadaş ortamlarımızda iletişim dilimizi daha özenli kullanalım. Trafikte hıza ve kaza riskine karşı hassas olalım lütfen. Bununla birlikte işlerimizi toparlama ve güç işlerin altından kalkma adına gerekli enerji ve fiziksel kuvveti de yakalıyoruz çoğunlukla. Özellikle bir süredir beklettiğimiz biraz enerji ve fiziksel kuvveti gerektiren işlerimizi de yapabiliriz.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Jüpiter sekstil açısı; günün kalanı ve akşam saatleri açısından iyimser, keyifli ve rahatlatan enerjiler getiriyor önümüze. Yola çıkanlar için de uygun zamanlar. Beraberinde farklı kültürler, meditatif çalışmalara yönelik konularla ilgilenebiliriz. Sevdiklerimizle ve dışarıda da keyifli zaman geçirme imkânı buluyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.