28 Haziran Oğlak Burcunda Dolunay

fal-ad1

Genel itibariyle Dolunaylar bitişleri, aydınlanmaları ve bir takım sonlanma sonuçlanmak girişimlerini içinde barındırır. Oğlak Dolunayı toplumsal olarak devlet ve ülke düzeni, orduyu, polisi, kamu çalışanlarını, geleneksel sistemleri, işadamlarımızı ve tarihçilerimizi, inşaat sektörü gibi ülke düzenini sağlayan her türlü sistemi barındırmaktadır. Satürn gezegeni Dolunay’a eşlik ettiği için son derece temkinli ve organize ve bunun yanı sıra da azimli ve çokta hırslı olacağız. Geçmişteki planlarımızı ve yaşanan konuları çözümlemek üzere giz olan herşeyi su üzerine çıkartır. Aslan Burcu Dolunayın yükselenine tekabül ediyor. Bu da sanatçılar, sporcular, parklar ve eğlence yerleri, lüks olan her şeyi, egoları ve kibirleri sembolize eder. Sembolü “Kral” olduğu için ego savaşlarının orada olacağını söyleyebiliriz. Yükselen haritada 12. evde olduğu için gizlilik içinde yapılan işleri gizli düşmanlıkları korkuları ve gaybı sembolize edecektir. Hastaneler hapishaneler gibi kapalı alanları da sembolize ediyor… Şu sıralar mesleklerimize, kariyerimize, patronlarımıza çalışanlarımızla bunlara dikkat etmemiz gerekecek. Sağlığımız ön planda olacak. Herkesin yaşam hikayesine göre dolunay farklı Çözülmeler ve sonuç lambalar getirebilecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca dolunayda üzerimize düşenleri göreceğiz ve yaşayacağız. Sorumluluklarını yerine getirenler örneğin; sağlığına dikkat edenler sorumluluk bilincini kaybetmeyenler, ciddiyetle üzerinde ilerler sistematik davrananlar çok sorun yaşamayacaklar. Oğlak Burcu Dolunayı güçlü bir Dolunaydır, depresyonu, yalnızlık hissine kapılmayı, terapist terapist dolaşma arzusu bile getirebilir bu dönem beklemek gerekir Dolunayın etkisi geçtikten sonra tekrar değerlendirmek yerinde bir karar olabilir çünkü; engeller ve duygusal katılıkları fazlasıyla hissettirecek bir Dolunay yaşanmakta. Daha çok mantığınızı kullanarak ilerlemek işleri kolaylaştıracak. Duygusal taraflarla çok bakmadan işin içinde mantık aramak ve mantıklı yaklaşımlarda bulunmak durumu kolaylaştı rica için en çokta buna dikkat etmeliyiz.

Kin ve öfke sürecine dönüşebilecek olan Mars durağanlığı aynı süreci kapsadığı için hem Dolunay etkisi hem Mars durağanlığı derken bir hayli zorlu etkiler ve baskı altında olabileceğiz. İyi gelen yerlerde bulunmak, ani plan yapmamak, önceki planları tamamlamak, özenli iş yapmak ve cümleler kullanmak negatif etkileri pozitife dönüştürecek.

Gökyüzünün bu hareketli döneminde güzel olan tüm dileklerinizin hızla kabulü temennisiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.