24 Ekim Boğa Burcu Dolunayı Etkileri

fal-ad1

Saat 19: 45’te Boğa burcunda etkili bir dolunay ve arkasından neler mi oluyor, gelin birlikte bakalım.

Venüs ve ay-Uranüs armonisi içerisinde iken aşk ve maddi konular adı altında her türlü değişken gelişmeler yaşanabilecek. İyi ya da kötü sürprizlere çok açık olacağız. Neredeyse haftanın geneline yayılan olumlu bir açıya da dönüşüp destekleyici olacak o yüzden çok dürtüsel davranmadan önce mantıklı ve yerinde kararlar vermeye çalışmalıyız. Tahmin edilemez yoğun bir etki yaşanacağı için böyle karışık bu havayı atlatmak için para ile ilgili konuları ele alırken çok dikkatli kararlar vermek durumunda olacağız. Dolunayın ev sahibi Boğa burcu olduğu için parayla alakalı konularla ilgili bir takım kısıtlayıcı etkileri de söz konusu olacak. Para, hızlı gelebilir hızlı gidebilir bu dengeyi tutmak için kişisel haritanızın size ne söylediği çok önemli. Güneş, Merkür ve Jüpiter Akrep burcunda dizilim yaparken için Dolunaydan bir şekilde hepimiz etkileyeceğiz demektir.

Gemileri yakmadan önce çok iyi düşündün mü?

Sınırları zorlanmış yıpranmış ilişkiler yapılan haksızlıkları hatırlatacak, kapanmış konuları tekrar yeniden irdeleyecek demektir. Herkes birbirinden şikayetçi olabilecek şikayetçilik ön planda olacak karşılıklı masaya yatırılmamış konu kalmayacak diyebiliriz. Dolunay kare bir acıya eşlik ediyor ve Ay düğümlerini de içine alıyor, bu nedenle tam bir hengamenin içinde olacağız diyebiliriz. Ne söylenenlerin anlamı olacak ne dinlenilenlerine şikayetler bir anda başlayıp çok önemli gibi gelip çabucak önemsiz olduğunu anlayabileceğiz. Ani evlenip ani boşananlar da olabilecek. Epeydir düzen tutmayan ne yaparsa yapsın ilişkisi sarsıntı kalanlar bir anda bağlarını kopartıp anlamsız bir şekilde affedebilecek ama aşkın her şeyi affedip affetmediği konusunda tabii ki epey bir düşüneceğiz demek durumundayım çünkü gökyüzünde de ateş elementi büyük bir kare açıda olacağı için ‘’her şey iç içe geçmiş hissi’’ yaşatabilecek. Hata yapıp kapatanların da tekrar yeniden hatalarının açıldığı bir süreç olacak.

Bir toprak burcu Dolunay’a ev sahipliği yaparsa ve o esnada Venüs geri harekette ise Uranüs’te boşta ise doğa olayları meydana gelebilir. Ve toprak bütünlüğünde sorun yaşayan ülkeler daha çok ön planda olabilir. Altı ayda maddi anlamda yapılmış hatalar ve belirsizlikler yeniden ele alınıp düzeltilme yoluna gidebilir.

Kişisel haritanız size neler söylüyor merak ediyor musunuz, merak ettikleriniz hakkında her şey için binnaz.com ile Astrolojiye bekliyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.