24 – 31 Ekim Astroloji Yorumu

fal-ad1

Hareketli bir Eylül geride kalırken farklı nüansları ile Ekim Ayı Eylül’ü aratmadı!

Boğa Burcu’nda dolunay süreciyle beraber ay ile Uranüs kavuşumda olacak. Retro durumundaki Güneş ile Venüs’ün kavuşumu hayal edilemez sürprizleri yoğun bir etki ortaya getirebilecek. Neredeyse imkansız dediğimiz konularda şartlar ne olursa olsun yeniliğe ve değişime karşı koymamız gerektiği konusunda hatırlatmalar da bulunacak. Hayatta her şey mümkün olduğunu göreceğiz. Asla ve kata dediğimiz her şeyi yaptığımızı görebiliriz. Kariyer ve duygusal hayatla birlikte bir genişleme sürecine gideceğiz emek verdiğimiz her konudan hareketlen ve göremediysek ayın sonuna doğru bunlarla ilgili hareketlenmeler göreceğiz. Sorumlu olduğumuz konularda özellikle yatırımlarımız ile ilgili risk ve gereksiz harcamalara girmemek gerekli olacak. Yatırımların risksiz bir şekilde olması için sağlam adımlar atılması için kişisel haritaların özellikle incelenmesi gerekecek. Özellikle kadınlar ile alakalı şok gelişmeler, skandallar ve tartışmalar ve darboğaza maddiyat bakımından girenler olabilecek. Duygusal ilişkilerde gerçekten tartışmak isteyip istemediğinizi belki de yeniden sorgulamanız gerekecek ilişkinin ip gibi gerilmesinden zora girmesinden hoşnut olmaya bileceksiniz. Güzel değişimlerin oluşması adına gerçekten emek katmak samimiyet göstermek ve gerçek duygularla ilerlemek anahtar kelimelerimiz olacak.

Nostaljik geçmişi ısıtıp ısıtıp önüne getirmeyi kesinlikle kabul etmeyen ayın son günlerinde tepetaklak olmamak için bunlara dikkat etmek gerekecek. Kariyerle ilgili değişimleri mümkünse Kasım ayına ertelemek ve haritalarımıza bir baktırmak yerinde bir karar olacaktır. Hayatta her şey mümkündür oysaki her şeyi en iyi şekilde yaşamak isteriz kendimizi garantiye almak isteriz bu dolunay birazda empati gücümüzü artırmamızı isteyecek. Kişisel anlamda korkular yüzleşmesi gereken duygular atılması gereken adımlar bir çırpıda yapılabilecek. Nasıl yaptığınızı neden yaptığınızı belki kestiremedim bir anda değişim dalgası içinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Güneşin retro durumundaki Venüs ve kavuşumunu birbirlerine dik olmasından kaynaklı bu karşıtlık her türlü sürprizlerin hayatınızda yaşanabileceklerini ve öngörülemez gelişmelerin içerisinde yoğunluk yaşayacağımızı bildirmekte. Son derece ilginç bir dolunayın bizleri karşılayacağını söyleyebilirim.

Sizin haritanız da neler var bilmek ister misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.