24 – 31 Aralık Burç Yorumları

fal-ad1

Koç Burcu:

Aralık ayının son haftası Koçlar çok şanslı bir sonuç elde edecekler. Uğraşıp çaba gösterdiğiniz bir konudan başarı elde edeceksiniz. Samimiyetsiz birileri olabilecek aldatışlara aldanışlara çok açık olacaksınız. Yakın aile bireylerinden vefasız gibi olumsuz söz duyabilirsiniz yanıt vermeyin. Karar vermeniz zorlayabilir sizi. Yeni yılda aile içinde beraber olun.

Boğa Burcu:

Boğalar olarak dördüncü haftada aybaşından bu yana istediğiniz sonuçlarını eline almış olabilirsiniz. Yeni yıla son etapta aileyi bir araya getireceksiniz. Küçük bir seyahat planınız gelişebilir. İşinizi rayına koymuş olmanın keyfi üzerinizde olacak.

İkizler Burcu:

Ayın son haftası akrabalar ile tartışmamakta kararlı olun. İçinizi ferahlatacak haberler için kaygısız olun. Başarılı bir son hafta olacak son üç gün her açıdan şanslı ve muhteşemsiniz.

Yengeç Burcu:

Ayın son haftası Yengeçler için çok önemli bir süreç başlayacak. Eğitimle ilgili süreçleriniz varsa ve hepsi sizin şu önem kazanacak. Dolunaydan sonra ayın son günleri dolunayın ışığını hissediyor olacaksınız şans ve başarı konusunda yeni bir yön çizebilirsiniz.

Aslan Burcu:

Ayın son haftası enerjiniz düşük olabilir. Arkadan konuşanlara denk gelebilirsiniz. Başarınız tüm bunlara rağmen kaçınılmaz. Önceden yaptığınız planlar ödül sunacak size. Aile konusunda ise ihtilaf olabilir.

Başak Burcu:

Başak burcu olarak ayın son haftasın da aile temalı konularda karar vereceksiniz. Anne baba konuları içinde bir bölünme yaşanabilir. Gayrimenkul ve para konusu fırsatı çıkabilir. 21 Aralık’tan sonra fedakarlık yapacak ve açık fikirli olacaksınız. Acele karar vermemek için zamana bırakın.

Terazi Burcu:

Terazi burcu ayın son haftasında imzalara karşı temkinli olun ve yeni yıla bırakmayı tercih ediniz. Bir arkadaşınızın önerisi ile imaj değişimi yada küçük bir operasyon geçirebilirsiniz. 21-22 si gibi biri gelecek size. Ayın son günleri sürpriz bir haber alabilirsiniz. Birde bir yakınızın aldatıldığını duyabilirsiniz.

Akrep Burcu:

Ayın dördüncü haftası ay konumundan dolayı halsizlik hissedebilirsiniz. Bir takım konular açığa çıkacak siz aldırmayıp en iyisini yapacaksınız. Aile toplantılarınız ve daha çok barış havanız olacak. Yeni yıl öncesi kimseyle tartışmayın püskürtün uyarın ama zaten sonrası şartlar koyarak dengede olmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu:

Yay burcu Aralık ayının son haftasına para hesaplarınıza dikkat ederek atlatacaksınız. Bir aile bireyi ile yollarınız kesişecek ve net olarak barışınız gerçekleşecek. Ara yapıcı kişiler olacak ayın son günleri sizi barış adına cesaretlendirebilir. Ayın son gecesi harika geçecek sizler için.

Oğlak Burcu:

Oğlakların ayın son haftası Dolunaydan alacakları destek sayesinde geçmek istedikleri yer hakkında olumlu onay alabilecekler. İş ve yer değişimi destekliler. Kapatmaya çalışılan sorunlar ay sonu patlak verip ufak bir kriz getirebilir geçicidir yeni yıl muhteşem görünüyor sizlere.

Kova Burcu:

Kovalar için ayın son haftası çekim gücü ortaya çıkacak. Ve sizi özgürleştirecek. Enerjinizi iyi giden yöne çevirmeye çalışın. Parayı yönetirken olacak dediğinizin olabilme ihtimali var, iyi düşünün çünkü herşey öyle olacak.

Balık Burcu:

Balık burçları ayın son haftasında yeni meslek planları içinde olacaklar. Bazı teklifler gelebilir. Bir konuda sizi seçim yapmaya yöneltecekler. Aile ile olacak bir konuya dair kararsız kalabilirsiniz. Yeni yıl günü güzel bir gece sizi bekliyor.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.