23 Şubat Astroloji Yorumu

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Perşembe gününe girişte Ay; Oğlak burcunda hareketini sürdürüyor. Bir Jüpiter günündeyiz. Jüpiter; bolluk, bereket, genişleme, ticaret, hukuk, adalet, şans, maneviyat, yabancı kültürler gibi konuları ifade eder. Haziran ayında ileri hareketine dönüş yapacak olan Jüpiter; haritasında retro olanlar için özel bir dönemi de gösteriyor. 

Sabah saatlerinde arka arkaya etkili olacak Ay – Uranüs ve Ay – Jüpiter kare açıları; ani, beklenmeyen gelişmeler, duygusal zorlanmalar, inişli – çıkışlı ruh halleri, tepkisel davranışlar verdirebilir. Gereksiz harcama ve ödemeler konusunda beklenmedik durumlar gelişebilir. 

Uranüs sabah saatlerinde enerjinin birden ve hızlı akmasına, belirsiz ve ucu açık; planlanmayan durumların da yaşanmasına sebep olacaktır. Sakin ve olabildiği ölçüde esnek davranırsak; planlar değişse bile sürecimizi devam ettirebiliriz. Artık sevgili takipçilerimiz çok iyi biliyorlar ki; bazen koşulları çok zorlamadan, gelene ayak uydurmak, akışına bırakmak daha hayrımıza olabilir.

Ay bu açılarla birlikte sabahın erken saatlerinde Oğlak’ta boşluğa giriyor ve akşamın ilerleyen saatlerine kadar boşlukta ilerleyişini sürdürüyor. Bu durumda; günün büyük bölümünde başlanılan çalışmalarda sonuç almak zorlaşabilir. Ani gelişmeler, günün geneline de yayılab,leçeği için; işlerin ucu açık da kalabilir. 

Bireysel anlamda transitlerin hangi gezegenlerimizi ve kaçıncı evimizi de etkilediği önemlidir. Dolayısıyla; hepimiz aynı etkileri almayacağı gibi; kimisine ters gelen etkilerin bir kısmımız tarafından fırsata dönüştürüleceğini de hemen belirteyim. 

Günün ani hatta bir çoğumuz açısından sıra dışı etkileriyle Ay; akşamın ilerleyen saatlerinde Kova burcuna giriş yapıyor ve Pazar günü yaşanacak olan Güneş tutulması öncesinde burada ilerleyişine başlıyor. 

Kova’nın akılcı, kolektif, bilinen ötesi formunu deneyimleyeceğimiz bir sürece giriyoruz. Normalden daha açık ve aktif bir zihinsel süreç içinde olacağımız, hatta gökyüzüne bakarak sınırları kaldırmak isteyeceğimiz bir akşam ve gece yaşamamız mümkün!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.