23 Ağustos Salı Astroloji Yorumu

fal-ad1

23 ağustosSevgili astroloji takipçileri merhaba,

Güneş, Pazartesi akşam saat 19:38 itibariyle Başak Burcuna geçiş yaptı. Böylece mevsimin sabitlenerek bunaltıcı sıcakların yaşandığı Ağustos ayı, yerini yavaş yavaş Eylül ayına ve sonbahar mevsimine bırakıyor. Salı gününün ilk dakikalarında boşlukta hareketine devam eden Ay, kısa bir süre sonra Boğa’ya geçiş yapıyor. Pazartesi geç saatlerden itibaren etkili olan Ay-Güneş üçgeni, gününü ilk saatlerinde de etkisini devam ettiriyor. Estetik ve sanatla ilgili konular, görsel ve işitsel ilgi alanları, yiyecek ve içecekle ilgili çeşitli çalışma ve aktiviteler, bugün gündemimizde daha fazla yer alabilir. Bu alanlarla ilgili işlerden sanatsal faaliyetlerden, hobilerden, bugün daha fazla keyif alabilir, mutlu olabiliriz.

Boğa burcunun toprak ve maddi değerlerle ilgili etkisi nedeniyle; ileriye yönelik sağlam 23 ağustos3temelli işlerimiz, kalıcı çalışmalar, projeler ve mali konular için ideal bir gündeyiz. Akşam saatlerinde etkili olacak Ay’ın Neptün’le güzel açısı, ikili ilişkilerimiz ve işlerimizde daha yardımsever, anlayışlı, hassas davranmamıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda; manevi yönümüzün de daha fazla ağır basacağını, yaratıcılık gerektiren işlerimizde daha kolay ilerleme sağlayacağımızı söyleyebiliriz.

23 ağustos2Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay-Kuzey düğümü arasındaki üçgen açı; grup çalışmaları, aktivite ve organizasyonlar, yardım çalışmaları açısından da bizleri destekliyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.