21 Haziran En Uzun Gündüz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay Boğa burcunda yol alıyor ve maddi güvenlik ihtiyacımız, huzur, estetik ve değerlerle ilgili süreçler ön plana çıkıyor. Sabah saatlerinde etkisini hissettiğimiz Ay – Plüton trinesi güçlü, iradeli bir ifade ve duygusal dönüşüm şansı verdi. Ardından Ay, boşluğa geçiş yaptı. Gökyüzü transitlerinde Merkür – Chiron karesi etkisini sürdürüyor. Özellikle sözlerimizle yaralayabilir, acıtabiliriz.

Akşamüzeri süresince etkili olacak Merkür – Güneş kavuşumu; otorite ve güçlü konumdaki kişilere kendimizi ifade edebileceğimiz, güç kazanabileceğimiz, kuvvetli destek alarak kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğimiz bir süreci işaret ediyor. Ancak; planlarımız, düşüncelerimizin eyleme dökülmesi için Ay’ın boşlukta çıkışını beklemek yerinde olur.

Bugün Güneş; Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Böylece yaz mevsimi sabitlenerek yaza da giriş yapıyoruz. Merkür’de aynı şekilde yengeç burcuna geçiyor. Duygusal, güvenlik, aile, milli ve manevi değerlerin de öne çıkacağı bir döneme giriş yapıyoruz.

Yükseleni Yengeç olan ülkemiz haritası açısından da önemli bir süreç olduğunu belirtmekte fayda var. Köklerimiz, vatanımız, güvenliğimiz, manevi değerlerimiz, ön plana çıkıyor. Ailemiz, sevdiklerimiz, vatanımız konusunda daha hassas davranarak, korumacı yönümüzü ön plana çıkartabiliriz. Daha alıngan ve içine kapanacağımız bir dönemi deneyimleyeceğiz. 

Bu vesileyle tüm Yengeç’lerin doğum günlerini kutluyoruz. Ayrıca; tüm değerli takipçilerimize Kadir Gecesi vesilesiyle iyi kandiller diliyoruz. Dualarınız kabul olsun! Temiz sayfalarla huzur ve barış getirsin kandil gecesi dualarımız… 

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.