21 Aralık En Uzun Gece

fal-ad1

img_5146
Sevgili Takipçilerimiz,

Bugün 21 Aralık en uzun gece…

Güneş Oğlak’ta ve artık mevsim tam olarak kış döngüsünde.

Tüm Oğlak Burcu takipçilerimiz; Doğum gününüz kutlu olsun!!!

Sabırlı, disiplinli ve çok çalışkan bir burçtur Oğlak. Eline aldığı her işi; yöneticisi Satürn’ün desteğiyle büyük bir azim, kararlılık ve dikkatle bitiri.

Yönetim, iktidar, ekonomi konularında istikrarlı, sağlam ve güvenilir Oğlak’lar görmek her zaman mümkündür. Hesaplarını son derece titizlikle ve planlayarak yapar. Her türlü koşulu gözden geçiriri ve zorlu durumlarla baş edebilme potansiyeli çok yüksektir. Hemen her konuyu çok ciddiye alan tavrı; onun soğuk ve espri yeteneğinden yoksun olarak algılanmasına neden olabilir. Ancak; içlerinde sakladıkları sıcak ve esprili bir doğaları vardır çoğunun…

Eğer bir Oğlak burcu gerçekten img_5147daha ciddiyetli bir karakter ve etki altındaysa; hobilerini bile ciddiyetle yerine getirecektir. Yaptığı her işi son derece ciddiye alarak ve titizlikle gerçekleştirecektir.

Günün ilk saatlerinde Ay; Başak burcunda ilerleyişine devam ediyor. Beraberinde Ay – Güneş karesi etkisi de devam ediyor. Duygularımız – mantığımız, eril – dişil, kadın – erkek ve anne – baba ilikisini de temsil eden Ay – Güneş bu anlamda dengesizlik ve zorlanmalara sebep olabilecek görünümde. Sabah saatlerinde temkinli ve daha sabırlı olmaya çalışalım.

Ay; bu açının sonrasında sabahın erken saatleriyle birlikte, Terazi burcuna geçiş yapıyor.
Terazi ikili ilişkilerin, sevgi, denge, uyum, diplomasi, estetik, nezaket burcudur. Hukuk ve sanat konularını temsil eder. İlişkilerde uyum ve nezaket ön plandadır. Flörtçü davranmayı sever. Ermpati kurmaya çalışır.

Ay’ın Terazi geçişiyle birlikte yaklaşık iki günlük süreçte ilişkilerimizde dengeye önem vereceğiz. İrdeleyen, img_5148mükemmeliyetçi, memnun olmaktan zorlanan tavrımızı bir tarafa bırakarak; özellikle sevgiyi ön planda tutmaya özen göstereceğiz.

Terazi; diplomasiyi de temsil ettiği için; Ay – Güneş karesinin otorite ve yönetim pozisyonlarıyla yaşatabileceği sıkıntıları, diplomatik bir tavırla tolere edebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.