2018 Yılı Tutulmalarının Oğlak, Kova ve Balık Burçlarına Etkisi Ne Olacak?

fal-ad1

Tutulmalardan olumlu etkileneceklerden ve 2018’in kazananlarından olabilirsiniz: Bölüm4

Değerli takipçiler, beş tutulmadan herkes nasibini alacaktı. Kimi iş kimisi de aşk olarak. Gökyüzündeki bu tutulmalar yıl boyunca belli zamanlarda gerçekleşirken burçları iyi ya da kötü etkileyebilecekti. Bir önceki yazımızda detaylarına değinmiştik. Şimdiki yazımda 1. 2. 3. Bölümde bahsetmediğim diğer burçlarımıza yer vereceğim.

Oğlak 2018; Sizin için üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olduğunuz anlara göre bu yıl olamazların yılı olacağı için ön yargıyla yaklaşmamaya gayret edecek olanlar oğlaklar olacak. Ocak-Mart arası fazladan harcamalarınız olacak. Ay düğümlerinin yerleşimleri olsun tutulmaların faydası olsun Nisan ve Haziran aylarında etkisini göstermeye başlayacak. 2018 ay ve güneş tutulmalarından olumlu olumsuz etkileneceksiniz. Hayatınıza nasıl yön vereceğine dair karma enerjiler söz konusu olurken yeni karakteristik özelliklerinizin gelişmesine neden olacak. İlişkilerinizde pozitif ya da negatif anlamda zorlanmalar bir tatminsizlik getirecek bu enerjilerden kaynaklı gelişmeler söz konusu olabilir. Var olan ilişkinizde aradaki bağları kuvvetlendirecek. Kariyerinizi doğrudan hedef alacak düşmanlıkları fark etmeli tedbirli olabilmelisiniz. Temmuz – Ağustos arasında yeni aşk karşınıza çıkabilir mevcut ilişkinizde evliliği erteleyebilirsiniz. Ağustosa kadar empati yapacağını konular olacak. Sağlığınızı korumak için zararlı alışkanlığınız varsa ya da kilo probleminiz varsa bunlarda başarılı olacak geride bırakmayı başaracaksınız. Geçmişteki güven duymadığını kimseleri hayatınıza tekrar almayacak kendinizi korumaya alıyor olacaksınız. Dönüşüm sizi yukarı çekerken keyfini çıkartacaksınız hem maddi hem manevi anlamda. Ekim- Aralık ayları arasında satılmasını beklediğiniz gayrimenkulleriniz satılabilir, elinize geçmesini beklediğiniz paranıza kavuşabilirsiniz. Alım satım zamanı olarak yılın sonunu değerlendirerek kazanç sağlamakta olacaksınız.

Kova 2018: Güneş Venüs Satürn evli kova burçlarına maddi güç katarken eşlerine maddi destek katmalarına olanak sağlayacak… 2018’de ”muvaffakiyet, muvaffak olacağım diye başlayanın ve muvaffak oldum, diyebilenindir” sözü kovayı tanımlayan cümle olacak. Bu yıl borç bırakmayan pürüzleri temizleyen kovalar olacak. Şans geliyor hanelerine maddi kazanç getiren. 4 ve 9. evinizde kendini belli edecek olan iyi etkili gezegenler ödüller sunacak adeta. 12. ev ve 6. eviniz sayesinde uzlaşmacı olmanızı hatalarınızı sürdürmeden kendinizi geliştirip başarınızı artırmanızı sağlamakta olacak. Ocak-Mart art ayı arasında iş yapma fırsatları bulmanızı sağlayacak. Ruhani iyi enerjileriniz üzerinizde olacak zihniniz rahat olacak. Kariyeriniz genişleteceksiniz. Nisan ve Haziran arasında ev ve iş hayatınıza dair konularda planlarınızı eyleme dökebileceksiniz. İşinizi büyütmekse talebiniz gerçekleşebilecek. İşinizde kıdem kazanmaksa bunu destekleyen kişilerle bir arada olarak yükselişin tadını çıkartacaksınız. Haziran- Ağustos ayı arasındaysa midenizi korumak sağlık sorununuz olabilecek. Aşk hayatınızda keyifli anlarınız olurken karşımdaki ile ‘’tamım’’ diyebileceksiniz. Bekar kovalarsa evlilik kararı alabilecek. Karışıklıkları aşacaksınız. Benliğinizle beslediğiniz korkuysa ortaya korkunuzu çıkar onu yenmek için içinizdeki vesveseden kurtulmanız gerekecek. Bu dönüşümde içinizdeki kaosta kendiniz haklı görmekten çıkarak kendinizle yüzleşmeyi tercih ediyor olacaksınız. Uzun süredir ruhsal takıntılar yaşayan kovaların bu yıl bu sorunları ortadan kalkacak. Ruhsal sağlığınızı korumak için zihninizde benliğinizde yüzleşmekten korktuğunuz her şeyle karşı karşıya kalabileceksiniz. Hangi özelliğinizi ön plana atarsanız o yönde mutlu ya da mutsuz olacaksınız. Zincirlenmiş ruhunuzu özgürlüğe kavuşturmak elinizde olacak. Sizi saran evhamlardan beyninizi kurtarmak düşüncelerinizi değiştirerek çıkış yolu bulacak nihayet ferahlayacaksınız. 2018 başkalarını suçlamadan başarılı olmanız için bir fırsat sunacak.

Balık 2018: Yeni yılınız yoğun iş olgularınızla gerçekleşiyor olacak. Kader bir şans oyunu değil, seçim sorunudur. Beklenecek değil, elde edilecek bir şeydir. Fırsatları değerlendirme noktasında tereddüt edebilirsiniz. Sene içinde şansınızı artırma isteğinize tutulmalar yardımcı olacak. Tedirgin olduğunuz anlatımları abartılı olan kişilerin etkisinde çok kalmamalısınız. Yıl içinde birçok iş fırsatı para kazanma teklifleri alabilirsiniz. Ocak-Mart arası iş isteklerinizin gelişmeleri son derece olumlu etkileri getiriyor olacak. Jüpiterin 11. evinizde olması paradan dolayı şanslı olmanızı sağlayacak. Nisan- Haziran ayı arasında güven duymadığınız kişilere mesafe getirirken iş birliği içinde olmak istemeyeceksiniz. Ortaklıklar konusunda ya da işe başlama konusunda zararlarınızı telafi edecek yeni olumlar içinde olacaksınız. Ağustos ayına kadarki süreçte ise 5. ve 11 evinizdeki tutulmalar bazı şanssızlıklar yaşamanızı sağlayabilir. Buna rağmen ikinci şansınız size yardım edecek. Yaz ayı içinde beklediğiniz paralar varsa gelebilir, eş, ortaklardan gelen paralar söz konusu olabilecek. Eylül ayından Aralık ayına kadarki süreçte yenilikçi olacaksınız kariyerinizi ve ilişkinizi istikrarlı noktalara taşıyabileceksiniz. Bencil kişileri hayatınızdan uzaklaştırarak elemeler yapacaksınız, kişiler arasından işinize yarayanları seçmekte ustalaşmış olacaksınız.

Kalbinizden aşk, bedeninizden sağlık, yüreğinizden coşku, cebinizden para eksik olmasın esen kalın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.