2016 Yay Burcu Yorumları

fal-ad1

yay3Merhaba sevgili Astro-takipçiler,

Yeni yılınızı kutlarım. 2016 Yay Burcu yorumları için sadece kendi burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okumanızı talep edeceğim. Yükselen burcunuz, öz güneş burcunuzdan daha etkili olacaktır.

2016 Yay Burcu için burcunuz Jüpiter yönetiminde sınırları aşmak, keşfetmek isteyen, bilgiye karşı cömert yaklaşımı olan ve din, felsefe gibi konularda başı çeken ve göğüsleyen bir burca mensupsunuz. Jüpiter sizin yönetici gezegeniniz olduğu için Jüpiter’i anlamak, tanımak en baş önceliğiniz olmalıdır. Güneş sistemimizde 9 gezegene sahibiz. Sırası ile Merkür, Venüs, Dünya, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüton. Siz Jüpiteryen burca mensuplar için yersel gezegenlerden çıktığımızı söylemeliyiz. Yeri olan, tabanı olan değil, Gaz devi olan bir gezegen tarafından yönetilmektesiniz. Diğer yandan Gezegenlerin en büyüğüdür Jüpiter. Sınırları aşmak, genişlemek ve büyümek istekliliği katar hepimize.

Jüpiter’in kendi uyduları ve kendi çekim gücü sebebi ile Güneş sistemimiz gibi kendi içinde bir sistemi vardır. Mars ile Jüpiter arasındaki irili ufaklı asteroidlerin savrulmasını belki de yaşamımızı tehdit etmesini engelleyen büyük bir çekim gücü vardır. Asteroid kuşağını Jüpiter sayesinde gözlemleyebiliyoruz. Burcunuz bu nedenle çok kıymetli. Jüpiter güneş etrafında 12 yılda dönüşünü tamamlıyor. Her burcu yaklaşık 1 yılda tamamlıyor. 2015 yılı ağustos ayına kadar aslan burcunda seyir etti ve daha sonra Başak burcuna geçiş yaptı. 2016 yılında ise Eylül ayına kadar Başak burcundaki seyrine devam edecek. Diğer yandan 2016 Yay Burcu için sizin evinize konuk olan Satürn gezegenini görüyoruz. 2016 yılı boyunca Satürn’ün yay konumunda olması sizin öz kişisel yetenekleriniz, becerileriniz ve kimliğiniz hususunda sizi disipline etmeye çalışacak. Jüpiter ise Başak seyri ile siz Yay’ların 10. Evinde konumlanıyor. 10. Ev kariyer odaklı tüm temaları gördüğümüz evdir. İş ve kariyer yaşamınızı genişletmek ve Merkür’ün toprak Retroları ile geçmişte yarıda bıraktıklarınızı 2016 yılı dâhilinde değerlendirmeniz önem taşımaktadır.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz Yay Burçları için inceleyelim;

2016 Yay Burcu Kariyer Hayatı

Satürn Yay’da ve sizin burcunuzda olduğu için 2016 Yay Burcu kariyer hayatı kişisel yay2yeteneklerinizi yıl dâhilinde disipline ederek geçireceksiniz demektir. Kendi özelliklerinizi, fiziki becerilerinizi, dış maskenizi ön planda tutacağınız ve bu temaları hayatınızda disipline edeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor olacak. 2016 Yay Burcu kariyer hayatı için Jüpiter’in etkisi büyük. 10. Evinize denk düştüğü için kariyerinizdeki hedefleriniz ve patronlarınızla olan ilişkilerinizde büyüme ve bereketlenme süreçlerini karşılıyor olacaksınız. Eylül ayı itibari ile Jüpiter’in terazi burcuna geçişi 2016 Yay burcu kariyer hayatı için daha çok sosyal gruplaşmalar, iş arkadaşlarınız ve üstlerinizin kazançları hususunda kendinizi ön planda sayacağınız ve bereketleneceğiniz zamanları karşılayacaksınız.

2016 Yay Burcu Aşk Hayatı

2015 yılı itibari ile Yay Burcu Aşk hayatı daha çok kendinizi medite ettiğiniz, sıkıntıları göğüslediğiniz bir süreci sizlere yaşattı. Özellikle içte saklanan duyguların dışa vurulması hususunda sıkıntı yaşadığınız, gizlide saklıda kalanlar için psikolojik anlamda kendinizi yetersiz hissettiğiniz, savunmasız kaldığınızı düşündüğünüz bir yılı geride bırakıyoruz. 2016 Yay Burcu Aşk hayatı çok daha hareketli geçecek. Özellikle sizler için kariyer yaşamında şahlanma diyeceğimiz olgular ön plandayken Eylül ayı itibari ile sosyal ilişkiler hususunda zenginleşecek bir süreç sizi bekliyor olacak. Size ilk bakan göz, dışarıdan sizi süzen kişiler, sizin soğukkanlı ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünebilirler. Kendinizi bu kulvarda daha samimi ve sıcakkanlı tanıtmak ile yine kendinizi disipline edeceğiniz zaman 2016 Yay burcu aşk hayatı için ön plandadır.

2016 Yay Burcu Sağlık Durumu

yay12016 Yay Burcu Sağlık durumu ile ilgili geçirdiğimiz yıl boyunca kendilerini şifalandırmayı, medite etmeyi öğrendiklerini söylemeliyiz. Bu nedenle sağlık konusunda ne yapacaklarının bilincinde olan Yay burcu için 2016 sağlık durumu hususunda bilinçli olacaklarını söylemeliyiz. Bu yıl ani kazalara, hızlı oluşacak olaylara, psikolojik anlamda kendinizi istemsizce içinde bulabileceğiniz kaotik ortamlara karşı temkinli olmanızı diliyorum. Diğer yandan sağlığımıza dikkat etmeli ve toprak mahsullerinden vaz geçmemeliyiz.

En başta sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle,

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.